مشاوره بیمه اتش سوزی

مشاوره بیمه اتش سوزی

مشاوره انواع بیمه نامه های اتش سوزی از وبسایت بیمه

از دیرباز انتخاب یک بیمه خوب و انتخاب یک راه جلوگیری از خسارات از مشکلات بشری بوده. اگر به دنبال مشاوره بیمه اتش سوزی به صورت انلاین هستید میتوانید به راحتی پر کردن فرم های بیمه ای ما در کوتاه ترین زمان بیمه نامه اتش سوزی را به صورت تلفنی و انلاین مشاوره بیمه اتش سوزی بگیرید . برای مشاوره بیمه نامه اتش سوزی کافیست فرم زیر را پر کنید

انواع بیمه نامه های اتش سوزی

وبسایت بیمه انواع بیمه نامهه ای اتش سوزی را ارایه میدهد :

2. بيمه با شرایط اظهار نامه ای (شناور) Floating Policy

 مشاوره بیمه اتش سوزی

این پوشش مناسب انبار هایی است که موجود انها به صورت شناور و متغییر است. بر اساس شرایط بیمه نامه ; بیمه گذارموظف است بین اخر ماه تا پانزدهم ماه بعد حداکثر موجود مورد بیمه خود را کتبا به  بیمه گراظهار کند

درصورت وقوع آتش سوزی بر اساس بیان بیمه گذار ; بیمه گر بر اساس موجود اولیه مندرج در بیمه نامه یا اظهار نامه را پرداخت میکند.

4.فرست لاس First Loss

 مشاوره بیمه اتش سوزی

بیمه فرست لاست یا اولین اتش سوزی (first loss)  در شرایطی استفاده میشود کهبیمه گذار مطمعن باشد هر گونه اتش سوزی به تمامی اموال مورد پوشش خسارت وارد نمیکند و فقط بخشی را دچار میکند یا اینکه اموال بیمه شده در سطح جغرافیایی وسیع پرداکنده باشند اندازه خسارت شدید باشد امکان از بین رفتن تمامی مورد بیمه وجود ندارد یا اینکه اموال بیمه شده درسطح جغرافیائی بسیار وسیع و پراکنده است و بر اثر حادثه فقط بخشی از آن دچار خسارت می شود و همچنین می شود آن را به چندین ریسک مستقل تقسیم کرد و برای مورد بیمه از نظر سرمایه ، خطر های بیمه شده و سایر عوامل سرمایه فرست لاس محاسبه کرد.

گاهی اوقات که تمام اموال در معرض خطر نیستند مانند سرقت به جای اینکه کل اموال بیمه شود آن را به حداکثر مبلغی که مبین حداکثر خسارت وارده بر اثر تحقق خطر بیمه شده است بیمه می کند.

نکات قابل توجه در بیمه فرست لاس :

  1. میزان حداکثر تعهد بیمه گر در هر حادثه مبلغ بیمه شده است و به هیچ وجه از ان بیشتر نمیشود.
  2. حق بیمه بر اساس کل سرمایه معین میگردد بنابر این بیمه گذار موظق است که ارزش کل مواد را برای محاسبه حق بیمه اعلام کند
  3. بیمه گر بنابر شرایط در بیمه فرست لاس تخفیف خاصی اعمال میکند

1.بیمه آتش سوزی عمومی

 مشاوره بیمه اتش سوزی

این بیمه نامه اتش سوزی برای واحد های مسکونی ، مراکز صنعتی ، غیر صنعتی و انبارها صادر میشود.

3.بيمه با شرايط جايگزینی و بازسازی Replacement

 مشاوره بیمه اتش سوزی

با توجه به افزایش قیمت های ماشین الان و ساختمان های واحد های صنعتی بیمه گذاران که صاحب این تشکیلات هستند در اقر اتش سوزی نمی توانند از طریق خسارت دریافتی تمام ضرر ها را جبران کنند لذا بیمه با شرایط جایگزینی و بازسازی مناسب این گونه افراد می باشد.

این پوشش مناسب کارخانجات و ماشین الات صنعتی است و موجود انبار را پوشش نمیدهد.

تنها در 3 دقیقه فرم بیمه را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]