خرید بیمه مهندسی

خرید بیمه مهندسی

خرید انواع بیمه نامه های مهندسی از وبسایت بیمه

از دیرباز انتخاب یک بیمه خوب و انتخاب یک راه جلوگیری از خسارات از مشکلات بشری بوده. اگر به دنبال خرید بیمه مهندسی به صورت انلاین هستید میتوانید به راحتی پر کردن فرم های بیمه ای ما در کوتاه ترین زمان بیمه نامه مهندسی را به صورت انلاین خریداری کنید.
بیمه مهندسی از نوع بیمه های غرامتی یا اشیاء می باشد و هدف بیمه نامه مهندسی تامین خسارات مالی برای موارد تحت پوشش می باشد . در بیمه نامه های مهندسی خسارت های فیزیکی  ناگهانی و غیر قابل پیش بینی ناشی از حادثه نیز قابل جبران است. در نوع تمام خطر این بیمه نامه دامنه پوشش های خطر به  خسارات طبیعی و غیر طبیعی نیز گسترش می یابد.

برای خرید بیمه نامه مهندسی کافیست فرم زیر را پر کنید

خرید بیمه مهندسی

ارایه انواع بیمه نامه های مهندسی

وبسایت بیمه  خدمات مشاوره انواع بیمه نامه ای مهندسی را ارایه میدهد :

3- بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران

 خرید بیمه مهندسی

این نوع بیمه نامه مناسب ماشین آلات و تجهیزاتی است که برای کار در پروژه ها مورد استفاده قرار میگیرند. این بیمه نامه انها را در مقابل کلیه خسارت های احتمالی و غیر قابل پیش بینی (با منشاء بیرونی مطابق) با شرایط عمومی تحت پوشش قرار میدهد.برای مثال می توان از ماشین آلات ساختمانی- راهسازی مانند لودر، بولدوزر، گریدر، بیل مکانیکی، غلطک، تاورکرین و جرثقیل نام برد. این نوع بیمه از انواع بیمه های تمام خطر می باشد ، همچنین اموال مجاور و مسئولیت مدنی در قبال اشخاص ثالث در این بیمه نامه قابل پوشش می باشد .

2- بیمه تمام خطر نصب

 خرید بیمه مهندسی

در این نوع بیمه نامه خسارتات فیزیکی غیر قابل پیش بینی ناشی از حادثه مطابق با شرایط عمومی در عملیات نصب ماشین آلات و تجهیزات واحدهای صنعتی ، تولیدی و خدماتی از قبیل توربین ها ، ژنراتورها ، دیگ های بخار ، کمپرسورها ، موتورهای درون سوز ،ترانسفورماتورها،  مبدل ها ، ماشین ابزار، همچنین دستگاه های چاپ و ماشین آلات کاغذسازی و نساجی، خطوط هوایی انتقال نیرو، خطوط لوله، مخازن و پل های فلزی تحت پوشش قرار می گیرد. پوشش بیمه ای از  زمان  تخلیه  تجهیزات  و  ماشین آلات در محل اجرای طرح آغاز و در کلیه مراحل نصب، آزمایش و راه اندازی و نگهداری ادامه دارد. پوشش مسئولیت مدنی درقبال اشخاص ثالث نیز در بخش دو این بیمه نامه پیش بینی شده است.

1- بیمه تمام خطر پیمانکاران

 خرید بیمه مهندسی

در این نوع بیمه نامه خسارتات فیزیکی غیر قابل پیش بینی ناشی از حادثه مطابق با شرایط عمومی در طرح های عمرانی و ساختمانی مانند انواع پروژه های احداث و ساخت و ساز واحد های مسکونی ، تجازی ، راه آهن ، فرودگاه ، جاده ، پل ، سد ، کارخانه جات و نیروگاه ها ، شبکه های فاضلاب و غیره تحت پوشش قرار می گیرند. زمان بیمه نامه از زمان تخلیه مصالح در محل پیاده سازی پروژه  شروع شده و تا اتمام و تحویل کار به کارفرما ادامه دارد. علاوه بر این یک دوره نگهداری نیز مطابق پیمان بسته شده بین طرفین پس از اتمام عملیات اجرایی پروژه تحت پوشش قرار میگرد.

تحت این بیمه نامه ساختمان های موقت ، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی ، اموال مجاور و مسولیت مدنی در قبال اشخاص ثالث نیز میتوان تحت پوشش قرار گیرد.

6- بیمه ریسک های تکمیل شده ساختمانی

 خرید بیمه مهندسی

صاحبان و متصدیان سازه های مهندسی اغلب خواهان پوشش جامع برای جبران خسارت های وارده پس از  تکمیل سازه و شروع بهره برداری از آن هستند . لذا ارائه بیمه نامه هایی مانند بیمه سازه های تکمیل شده می تواند نیاز این گروه از بیمه گذاران را برطرف سازد.

خطراتی مانند سیل، زلزله، طوفان ، آتش سوزی ، یخبندان و … به موجب این بیمه تحت پوشش قرار می گیرند. سازه های زیر را می توان تحت پوشش این بیمه نامه  قرار داد : راه ها ، اسکله ها ، تعمیرگاه کشتی ، باندهای فرودگاه ، دکل های انتقال نیرو ، پل ها ، تونل ها، کانالها، شبکه آبیاری و زهکشی، سدها، مخازن آب، سیستم فاضلاب و…

اموال مجاور و مسئولیت در قبال اشخاص ثالث نیز در این بیمه نامه قابل پوشش می باشد .

5- بیمه تجهیزات الکترونیکی

 خرید بیمه مهندسی

بیمه تجهیزات الکترونیکی یک نوع پوششمخصوص برای دستگاه هایالکتریکی و الکترونیکی ماننده لوازم پزشکی و آزمایشگاهی، کامپیوتر و سيستم هاي داده پردازي، تجهيزات ارتباط از راه دور انواع ماشين هاي اداری و …  می باشد. این بیمه نامه خسارات وارده به انواع تجهیزات الکتریکی به هر علت بجز عللی که صراحتاً در شرایط عمومی بیمه نامه استثناء شده است را جبران می نماید.

خطرات حاصل از تصادم ، سقوط ، جابجایی ، آتش سوزی ، زلزله ، طوفان ، سیل و… تحت پوشش این بیمه نامه قرار دارد .

4- بیمه شکست ماشین آلات

 خرید بیمه مهندسی

طبق شرایط این نوع بیمه نامه های کارخانه جات و موسسات میتوانند ماشین آلات، تاسیسات و تجهیزات مکانیکی و دستگاه های خود را در مقابل هرگونه زیان و خسارت فیزیکی ناگهانی و غیرقابل پیش بینی وارده به مورد بیمه و همچنین خسارات ناشی از مواد یا قطعات معیوب، انجام غیرصحیح کار، عدم مهارت، بی دقتی، کمبود آب در دیگ های بخار، انفجار فیزیکی ، از هم جدا شدن اجزاء در اثر نیروی گریز از مرکز، اتصال کوتاه، طوفان و… بیمه نمایند . اموال مجاور و مسئولیت در قبال اشخاص ثالث نیز در این بیمه نامه قابل پوشش می باشد .

فرم خرید بیمه نامه مهندسی

برای تماس به مشاورین ما میتوانید این فرم را پر کنید . مشاورین ما در کوتاه ترین زمان همراه با بهترین راهکار ها با شما تماس میگیرند.

یا اینکه به صورت مستقیم با کارشناس ما تماس بگیرید

خرید بیمه مهندسی

تنها در 3 دقیقه فرم بیمه را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

[gravityform id=”10″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]