همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir
مشاوره بیمه مسولیت

مشاوره بیمه مسئولیت

مشاوره انواع بیمه نامه های مسئولیت از وبسایت بیمه

از دیرباز انتخاب یک بیمه خوب و انتخاب یک راه جلوگیری از خسارات از مشکلات بشری بوده. اگر به دنبال مشاوره بیمه مسئولیت به صورت انلاین هستید میتوانید به راحتی پر کردن فرم های بیمه ای ما در کوتاه ترین زمان مشاوره بیمه مسئولیت را به صورت تلفنی و انلاین بگیرید . برای مشاوره بیمه نامه عمر کافیست فرم زیر را پر کنید درصورتی که کارفرما یا پزشک هستید حتما با مسئولیت مستقیم افراد سر و کار دارید در این نوع بیمه نامه متناسب با شرایط فرد تمامی مسایل کاری پیش بینی شده است. درصورتی که نیاز به خرید بیمه رفع مسئولیت دارید روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم درخواست مشاوره را پر کنید.

انواع بیمه نامه های مسئولیت

وبسایت بیمه انواع بیمه نامه ای مسئولیت را ارایه میدهد :

مشاوره بیمه نامه مسئولیت مدنی دارندگان و نگهدارندگان آسانسور در مقابل استفاده کنندگان از آن

مشاوره بیمه مسئولیت

شرکت های نصاب و نگه داری کننده اسانسور و یا هیئت مدیریه ساختمان ها میتوانند با استفاده از این نوع بیمه نامه خود را بر مقابل خسارات جانی وارده به استفاده کنندگان اسانسور بیمه کنند.

حداکثر تعهد بیمه گر متناسب با حداکثر ظرفیت هر اسانسوری خواهد بود.

مشاوره بیمه مسئولیت شرکتـهای گـاز و توزیع نیروی برق در قبال اشخاص ثالث و مشترکین

مشاوره بیمه مسئولیت

این نوع بیمه نامه برای شرکت های گاز یا توزیع برق صادر میشود موضوع این بیمه نامه جبران کلیه خسارات های جانی و هزینه های پزشکی و خسارات مالی وارده به اموال شخص ثالث درعرصه و اعیانی مشترک و یا مصرف کننده و اشتراک های عمومی مرتبط باساختمان های مسکونی و کلیه افراد حاضردر مکان مورد بیمه همچنین خسارات وارده به اشخاص ثالث در محدوده حوزه استحفاظی شرکت های گاز و برق است .

مشاوره بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین طراح، محاسب، مجری و ناظر ساختمانی

مشاوره بیمه مسئولیت

بر اساس این نوع بیمه نامه ; تعهدات بیمه ای برای خسارت بدنی تا مبلغ دیه قانونی برای هر نفر و برای خسارات مالی مطابق تقاضای طراح ، محاسب و ناظر خواهد بود.

جهت برقراری تامین بیمه مسئولیت حرفه ای برای مهندسین طراح ، محاسب ،مجری و ناظر ساختمان که در عضویت سازمانهای نظام مهندسی استانها می باشند و پروانه اشتغال از وزارت مسکن و شهرسازی و شماره امضاء شهرسازی از شهرداری دارند بیمه نامه مسئولیت حرفه ای مهندسین تهیه و عرضه می گردد .

مشاوره بیمه مسئولیت مدنی جامع شهرداری

بیمه مسئولیت بیمه گذار در قبال اشخاص ثالث،بدین معنی که چنانجه در نتیجه فعل یا ترک فعل بیمه گذار خسارتی به اشخاص ثالث وارد آید و بیمه گذار قانونا مسئول جبران آن شناخته شود بیمه گر با رعایت قوانین فوق و شرح وظایف قانونی شهرداری(قانون شهرداری مصوب11/4/1334 والحاقیه های مربوطه)تا سقف تعهدات مندرج در بیمه نامه خسارت وارده را جبران می نماید.

مشاوره بیمه مسئولیت مدنی مدیران هتل و مهمان پذیرها

در این وع بیمه نامه خسارات جانی و مالی مسافرین در طول مدت اقامت در هتل یا مسافرخانه بیمه میگردد . به علاوه اگر واحد اقامتی دارای امکانات اضافه ای مانند استخر , مجموعه ورزشی , پارکینگ و… باشد خسارات جانی و مالی وارده به استفاده کنندگان نیز تحت پوشش قرار میگیرد.

مشاوره بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان

مشاوره بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارنان مناسب ان دسته از کافرمایان میباشد که نسبت به جبران خسارات وارده به کارکنان و کارگران در حین کار مسئول میباشند. در این نوع بیمه نامه تمام کارکنان شاغل در محدوده کارگاه مورد پوشش قرار میگیرند. به موجب این نوع بیمه نامه هزینه های پزشکی و پرداخت غرامت فوت و نقص عضو تحت پوشش بیمه گذار قرار میگیرد.

مشاوره بیمه مسئولیت مدنی سازندگان ساختمان در قبال اشخاص ثالث (ویژه عملیات ساختمانی)

مشاوره بیمه مسئولیت

برای جبران خسارات وارده هنگام عملیات تخریب ، گودبرداری ، پی کنی ، نصب اسکلت فلزی و … سازندگان ساختمان از این نوع بیمه نامه استفاده میکنند.

البته ا این خسارات ها شامل نشست ساختمان های مجاور، ریزش ساختمان های مجاور، خسارت مالی وارد به اثاثیه ساختمان مجاور در اثر ریزش ،خسارت وارد به خیابان، پیاده رو و اموال عمومی از جمله فضای سبز و خسارات وارد به تاسیسات تحت الارضی از جمله خطوط انتقال آب ، گاز و تلفن و هم چنین خسارت جانی وارد به عابرین و همسایگان نیز می باشد.

این نوع بیمه نامه صاحب کار و کارکنان را به صورت مشترک شامل میشود.

مشاوره بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان

مشاوره بیمه مسئولیت

این نوع بیمه نامه مناسب پزشکان و پیرا پزشکان می باشد و انها را در قبال خطا ، اشتباه ، غفلت ویا قصور بیمه گذار در تشخیص ، معالجه ، مداوا ،اعمال جراحی ، وبه طور کلی انجام امور پزشکی دچار صدمات جسمانی یا روانی گردیده ویا فوت شوند این بیمه نامه بر اساس قانون مسئولیت مدنی و قوانین و مقررات نظام پزشکی کشور تهیه و تدوین گردیده است و کلیه دعاوی بیماران و یا ذوی الحقوق آنها علیه پزشکان مشمول پوشش بیمه ای می باشد

به شرط آن که معالجه و یا عمل جراحی در مدت اعتبار بیمه نامه صورت گرفته باشد.

به دلیل ارتباط قوانین جاری کشور خصوصا قانون دیات درر سیدگی به دعاوی حقوقی علیه پزشکان ، حدود پوشش بیمه ای بیمه نامه باید متناسب با قوانین وضع شده مذکور باشد .

مشاوره بیمه مسئولیت مدنی شرکت های مسافرتی

این نوع بیمه نامه مناسب شرکت های مسافرتی است در این نوع بیمه نامه مسئولیت خسارات جانی و مالی سفر را پوشش میدهد

مشاوره بیمه مسئولیت مدنی مدیران مجموعه های ورزشی

اگر افراد موقع حضور و استفاده از اماکن ورزشی و انجام تمرینات و مسابقات ورزشی و حتی تماشاچیان فعالیت ورزشی دچار حادثه منجر به صدمات جسمانی وشند بنابر قوانین مسئول جبران خسارات مدیریت مجموعه میباشد; این بیمه نامه خسارات را تحت پوشش قرار میدهد.

بیمه نامه مسئولیت مدنی دارندگان و نگهدارندگان آسانسور در مقابل استفاده کنندگان از آن

شرکت های نصاب و نگه داری کننده اسانسور و یا هیئت مدیریه ساختمان ها میتوانند با استفاده از این نوع بیمه نامه خود را بر مقابل خسارات جانی وارده به استفاده کنندگان اسانسور بیمه کنند.

حداکثر تعهد بیمه گر متناسب با حداکثر ظرفیت هر اسانسوری خواهد بود.

 

سایر بیمه نامه های مسئولیت

– بیمه مسئولیت مدنی مدیران مهد کودک

– بیمه مسئولیت مدنی مدیران شهربازی

– بیمه مسئولیت مدنی نگهبانان مسلح بانک ها

– بیمه مسئولیت مدنی مدیران و ناجیان استخر

– بیمه مسئولیت مدنی مدیران آموزشگاه ها

– بیمه مسئولیت مدنی آسایشگاه ها

– بیمه مسئولیت مدنی پارکینگ های عمومی

– بیمه مسئولیت مدنی تعمیر گاه های خودرو

– بیمه مسئولیت مدنی شرکت های پیمانکار اجرای عملیات طرح های عمرانی (طرحهای آب ، برق ، مخابرات ، نفت وگاز و…)

فرم مشاوره رفع مسئولیت

برای تماس به مشاورین ما میتوانید این فرم را پر کنید . مشاورین ما در کوتاه ترین زمان همراه با بهترین راهکار ها با شما تماس میگیرند.

یا اینکه به صورت مستقیم با کارشناس ما تماس بگیرید
مشاوره رفع مسئولیت

تنها در 3 دقیقه فرم بیمه را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

  • لطفا توضیحاتی درباره نوع بیمه نامه درخواستی را در این جا بنویسید.