مشاوره بیمه مسولیت

مشاوره بیمه مسئولیت

مشاوره انواع بیمه نامه های مسئولیت از وبسایت بیمه

از دیرباز انتخاب یک بیمه خوب و انتخاب یک راه جلوگیری از خسارات از مشکلات بشری بوده. اگر به دنبال مشاوره بیمه مسئولیت به صورت انلاین هستید میتوانید به راحتی پر کردن فرم های بیمه ای ما در کوتاه ترین زمان مشاوره بیمه مسئولیت را به صورت تلفنی و انلاین بگیرید . برای مشاوره بیمه نامه عمر کافیست فرم زیر را پر کنید درصورتی که کارفرما یا پزشک هستید حتما با مسئولیت مستقیم افراد سر و کار دارید در این نوع بیمه نامه متناسب با شرایط فرد تمامی مسایل کاری پیش بینی شده است. درصورتی که نیاز به خرید بیمه رفع مسئولیت دارید روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم درخواست مشاوره را پر کنید.

انواع بیمه نامه های مسئولیت

وبسایت بیمه انواع بیمه نامه ای مسئولیت را ارایه میدهد :

مشاوره بيمه نامه مسئوليت مدني دارندگان و نگهدارندگان آسانسور در مقابل استفاده كنندگان از آن

مشاوره بیمه مسئولیت

شرکت های نصاب و نگه داری کننده اسانسور و یا هیئت مدیریه ساختمان ها میتوانند با استفاده از این نوع بیمه نامه خود را بر مقابل خسارات جانی وارده به استفاده کنندگان اسانسور بیمه کنند.

حداکثر تعهد بیمه گر متناسب با حداکثر ظرفیت هر اسانسوری خواهد بود.

مشاوره بیمه مسئولیت شرکتـهای گـاز و توزیع نیروی برق در قبال اشخاص ثالث و مشترکین

مشاوره بیمه مسئولیت

این نوع بیمه نامه برای شرکت های گاز یا توزیع برق صادر میشود موضوع این بیمه نامه جبران کلیه خسارات های جانی و هزینه های پزشکی و خسارات مالی وارده به اموال شخص ثالث درعرصه و اعياني مشترك و يا مصرف كننده و اشتراك هاي عمومي مرتبط باساختمان هاي مسكوني و كليه افراد حاضردر مكان مورد بيمه همچنین خسارات وارده به اشخاص ثالث در محدوده حوزه استحفاظی شرکت های گاز و برق است .

مشاوره بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین طراح، محاسب، مجری و ناظر ساختمانی

مشاوره بیمه مسئولیت

بر اساس این نوع بیمه نامه ; تعهدات بيمه اي براي خسارت بدني تا مبلغ ديه قانوني براي هر نفر و براي خسارات مالي مطابق تقاضاي طراح ، محاسب و ناظر خواهد بود.

جهت برقراري تامين بیمه مسئولیت حرفه اي براي مهندسين طراح ، محاسب ،مجری و ناظر ساختمان كه در عضويت سازمانهاي نظام مهندسي استانها می باشند و پروانه اشتغال از وزارت مسكن و شهرسازي و شماره امضاء شهرسازي از شهرداري دارند بيمه نامه مسئوليت حرفه اي مهندسين تهيه و عرضه می گردد .

مشاوره بیمه مسئولیت مدنی جامع شهرداری

بیمه مسئولیت بیمه گذار در قبال اشخاص ثالث،بدین معنی که چنانجه در نتیجه فعل یا ترک فعل بیمه گذار خسارتی به اشخاص ثالث وارد آید و بیمه گذار قانونا مسئول جبران آن شناخته شود بیمه گر با رعایت قوانین فوق و شرح وظایف قانونی شهرداری(قانون شهرداری مصوب11/4/1334 والحاقیه های مربوطه)تا سقف تعهدات مندرج در بیمه نامه خسارت وارده را جبران می نماید.

مشاوره بیمه مسئولیت مدنی مدیران هتل و مهمان پذیرها

در این وع بیمه نامه خسارات جانی و مالی مسافرین در طول مدت اقامت در هتل یا مسافرخانه بیمه میگردد . به علاوه اگر واحد اقامتی دارای امکانات اضافه ای مانند استخر , مجموعه ورزشی , پارکینگ و… باشد خسارات جانی و مالی وارده به استفاده کنندگان نیز تحت پوشش قرار میگیرد.

مشاوره بيمه مسئوليت مدنی كارفرما در قبال كاركنان

مشاوره بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارنان مناسب ان دسته از کافرمایان میباشد که نسبت به جبران خسارات وارده به کارکنان و کارگران در حین کار مسئول میباشند. در این نوع بیمه نامه تمام کارکنان شاغل در محدوده کارگاه مورد پوشش قرار میگیرند. به موجب این نوع بیمه نامه هزینه های پزشکی و پرداخت غرامت فوت و نقص عضو تحت پوشش بیمه گذار قرار میگیرد.

مشاوره بيمه مسئوليت مدني سازندگان ساختمان در قبال اشخاص ثالث (ویژه عمليات ساختماني)

مشاوره بیمه مسئولیت

برای جبران خسارات وارده هنگام عمليات تخريب ، گودبرداری ، پی كنی ، نصب اسكلت فلزی و … سازندگان ساختمان از این نوع بیمه نامه استفاده میکنند.

البته ا این خسارات ها شامل نشست ساختمان هاي مجاور، ريزش ساختمان هاي مجاور، خسارت مالي وارد به اثاثيه ساختمان مجاور در اثر ريزش ،خسارت وارد به خيابان، پياده رو و اموال عمومي از جمله فضای سبز و خسارات وارد به تاسيسات تحت الارضي از جمله خطوط انتقال آب ، گاز و تلفن و هم چنين خسارت جاني وارد به عابرين و همسايگان نیز می باشد.

این نوع بیمه نامه صاحب کار و کارکنان را به صورت مشترک شامل میشود.

مشاوره بيمه مسئوليت مدني حرفه اي پزشكان و پيراپزشكان

مشاوره بیمه مسئولیت

این نوع بیمه نامه مناسب پزشکان و پیرا پزشکان می باشد و انها را در قبال خطا ، اشتباه ، غفلت ويا قصور بيمه گذار در تشخيص ، معالجه ، مداوا ،اعمال جراحي ، وبه طور كلي انجام امور پزشكي دچار صدمات جسماني يا رواني گرديده ويا فوت شوند اين بيمه نامه بر اساس قانون مسئوليت مدنی و قوانين و مقررات نظام پزشكی كشور تهيه و تدوين گرديده است و كليه دعاوی بيماران و يا ذوی الحقوق آنها عليه پزشكان مشمول پوشش بيمه ای مي باشد

به شرط آن كه معالجه و يا عمل جراحي در مدت اعتبار بيمه نامه صورت گرفته باشد.

به دليل ارتباط قوانين جاري كشور خصوصا قانون ديات درر سيدگي به دعاوی حقوقي عليه پزشكان ، حدود پوشش بيمه اي بيمه نامه بايد متناسب با قوانين وضع شده مذكور باشد .

مشاوره بيمه مسئوليت مدني شركت هاي مسافرتي

این نوع بیمه نامه مناسب شرکت های مسافرتی است در این نوع بیمه نامه مسئولیت خسارات جانی و مالی سفر را پوشش میدهد

مشاوره بيمه مسئوليت مدنی مديران مجموعه های ورزشي

اگر افراد موقع حضور و استفاده از اماکن ورزشی و انجام تمرینات و مسابقات ورزشی و حتی تماشاچیان فعالیت ورزشی دچار حادثه منجر به صدمات جسمانی وشند بنابر قوانین مسئول جبران خسارات مدیریت مجموعه میباشد; این بیمه نامه خسارات را تحت پوشش قرار میدهد.

بيمه نامه مسئوليت مدني دارندگان و نگهدارندگان آسانسور در مقابل استفاده كنندگان از آن

شرکت های نصاب و نگه داری کننده اسانسور و یا هیئت مدیریه ساختمان ها میتوانند با استفاده از این نوع بیمه نامه خود را بر مقابل خسارات جانی وارده به استفاده کنندگان اسانسور بیمه کنند.

حداکثر تعهد بیمه گر متناسب با حداکثر ظرفیت هر اسانسوری خواهد بود.

 

سایر بیمه نامه های مسئولیت

– بيمه مسئوليت مدنی مديران مهد كودك

– بيمه مسئوليت مدنی مديران شهربازي

– بيمه مسئوليت مدنی نگهبانان مسلح بانك ها

– بيمه مسئوليت مدنی مديران و ناجيان استخر

– بيمه مسئوليت مدنی مديران آموزشگاه ها

– بيمه مسئوليت مدنی آسايشگاه ها

– بيمه مسئوليت مدنی پاركينگ های عمومي

– بيمه مسئوليت مدنی تعمير گاه هاي خودرو

– بیمه مسئولیت مدنی شركت هاي پيمانكار اجراي عمليات طرح های عمرانی (طرحهای آب ، برق ، مخابرات ، نفت وگاز و…)

فرم مشاوره رفع مسئولیت

برای تماس به مشاورین ما میتوانید این فرم را پر کنید . مشاورین ما در کوتاه ترین زمان همراه با بهترین راهکار ها با شما تماس میگیرند.

یا اینکه به صورت مستقیم با کارشناس ما تماس بگیرید
مشاوره رفع مسئولیت

تنها در 3 دقیقه فرم بیمه را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

[gravityform id=”7″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]