معمولا هر سال با آغاز تعطیلات نوروزی و سفرهای درون و برون شهری هموطنان به قسمت‎های مختلف کشور، شاهد افزایش میزان حوادث رانندگی هستیم. گاهی افراد مجبور می‌شوند برای رسیدگی به پرونده خسارت خود تا پایان تعطیلات منتظر بمانند، در این صورت با اتلاف زمان و هزینه مواجه خواهند بود.

آمادگی بیمه ایران برای کشیکی نوروزی

از این رو شرکت سهامی بیمه ایران برای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان طرح سراسری کشیک نوروزی را اجرا می‎نماید. بر اساس تجارب سنوات و دوره‎های گذشته، امسال نیز بیمه ایران با آمادگی کامل‎تری نسبت به دوره‎های گذشته، برای بیش از 130 مرکز استان و شهرستان برنامه‎ریزی کرده تا به مردم شریف خدمت‎رسانی کند.
آمار سالهای قبل نشان می‎دهد که بیمه ایران بیش از پنج هزار پرونده را در طول جریان سفرهای نوروزی تشکیل و به آنها رسیدگی کرده و آرامش خاطر را به مردم هدیه داده است. کارشناسان درمانی بیمه این شرکت در پایانه‎های خسارت برای کشیک نوروزی مستقر بوده و برای صدور بیمه نامه درمان و سایر خدمات درمانی هم آماده به خدمت قرار دارند.
کشیک نوروزیمراکز خدمت رسانی

بیمه ایران در راستای خدمات مطلوب به بیمه‎گذاران و مسافران نوروزی در ایام تعطیل در سی مرکز استان تهران و در بیش از هشتاد شعبه در شهرستان‎ها طرح کشیک نوروزی را دایر نموده‎اند. خدمات بعد از فروش بیمه نامه‎ها از جمله مهمترین خدمات شرکت بیمه ایران محسوب می‎شود. در تهران پنج واحد پرداخت خسارت به صورت تخصصی قرار دارد. این مراکز در تهران در قسمت شرق و غرب و همچنین دو مرکز تخصصی در جنوب شرقی و جنوب غربی، آماده ارائه خدمت از ساعت 8 صبح تا ساعت 14 بعد ازظهر برای طرح کشیک نوروزی خواهند بود.

مرکز پرداخت خسارت دکتر فاطمی در مرکز، پایانه شرق در شرق تهران، پایانه غرب در غرب تهران، شعبه اسلامشهر در جنوب غربی و بعثت در جنوب شرقی تهران در ایام تعطیل آماده کشیک نوروزی خواهند بود.
برای استان‎های زیارتی و سیاحتی که معمولا از ازدحام بیشتری برخوردار هستند، خدمات جامع و کامل‎تری در نظر گرفته شده که امید می‎رود این برنامه‎ها به صورت کاملا روان ادامه داشته باشد. شرکت بیمه ایران بیش از 9500 شعبه و نمایندگی در سراسر کشور دارد. امید که در این کشیک نوروزی کمترین میزان خسارت‎ها برای مردم شریف ایران برآورد گردد.