همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

در ایران قوانین تأمین اجتماعی به صورت سخت گیرانه در حال پیگیری می باشد یکی از جدیدترین قوانین را در ادامه توضیح خواهیم داد.

تأمین اجتماعی همواره به یکی از بزرگترین بیمه های موجود در ایران تبدیل شده است زیرا این بیمه به صورت فراگیر در حال ارائه می باشد و بسیاری از کارگران و کارمندان و حتی افراد عادی نیز در حال استفاده از آن هستند ، اما بیمه تأمین اجتماعی برای آنکه بتوانید شکایت های مورد نظر در زمینه ی بیمه ای را نیز کاهش دهد نیاز دارد تا تغییراتی را در خصوص قوانین خود اعمال نماید ، یکی از تغییرات در زمینه ی اجاره دادن یا خرید کردن ملک هایی است که به عنوان یک ملک تجاری همانند  کارگاه ها تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار داشته است.

پیگیری سخت گیرانه بیمه تأمین اجتماعی

در حقیقت بیمه تأمین اجتماعی در این زمینه ی به صاحب اصلی و همچنین فردی که برای مدتی این تشکیلات مربوط به کارگاه در اختیار او بوده ارتباط دارد. این افراد قطعا از نظر بیمه ای باید پرداختی هار را انجام دهند تا بتوانند به شغل خود پایان دهند یا از جایی به جای دیگر نیز نقل مکان نمایند ، بنابراین این موضوع از ارجحیت برخوردار خواهد بود که چگونه این اتمام کار در یک مکان انجام خواهد گرفت. بسیاری از افراد بدون آنکه تسویه ای را انجام دهند از آن محل می روند و تمامی هزینه ها و معوقلات به دوش فردی خواهد بود که نفر بعدی می باشد.

پیگیری سخت گیرانه بیمه تأمین اجتماعی

به همین دلیل برای آنکه تمامی موارد مربوط به بیمه تأمین اجتماعی بدون چون و چرا به اتمام برسد نیاز است تا فرد مورد نظری که قصد تحویل یک مکان را دارد تمامی صورت حساب ها را به همراه داشته باشد. این وظیفه بر عهده فردی خواهد بود که به عنوان ملک آن کارگاه در حال فعالیت می باشد. این فرد می تواند کارگاه خود را اجاره دهد اما پیش از آنکه اجاره دهد نیاز است تا تمامی صورت حساب های تسویه شده را هم با خود به همراه داشته باشد تا فرد مستأجر از حسن رفتار او آگاهی داشته باشد . این صورت حساب ها مربوط به به بیمه ای می شود که از در این مدت اجاره باید پرداخت شود.

همچنین ببینید :  بیمارستان هایی که به بیماران خدمات ارائه نمی دهند!!!

پیگیری سخت گیرانه بیمه تأمین اجتماعی

این شرایط به صورت کاملا رسمی از طریق دفاتر ثبت اسناد نیز پیگیری خواهد شد و برای آنکه این استعلام قانونی باشد از بیمه تأمین اجتماعی هم استعلام در مدت زمان دو هفته انجام میشود. در صورتی که این بدهی انجام نشود بدهی هایی برای او رد خواهد شد که تنها فرد مالک باید پرداخت آن را برعهده بگیرد.

نظر شما درباره پیگیری سخت گیرانه بیمه تأمین اجتماعی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تی نیوز