عموم مردم بیشتر وقت خود را در محیط کار می‌گذرانند. به همین دلیل شرایط محیط کار اهمیت زیادی در تأمین سلامت روانی آنها دارد. در شرایط فعلی دنیا هیچ شغلی دائمی نیست و تداوم آن بستگی به میزان فعالیت خود فرد دارد. از جمله کسانی که کمترین امنیت شغلی را در جامعه خواهند داشت و همواره نسبت به این امر نگرانی‌های فراوانی دارند هنرمندان هستند.

نیاز هنرمندان به تامین آتیه کاری

این روزها اهالی سینما، تلویزیون، تئاتر، اصحاب رسانه و بسیاری از فعالان در رشته‌های مختلف معتقدند به دلیل عدم امنیت و ثبات شغلی نمی‌توانند به سادگی به کارشان ادامه دهند. هنرمندان اقشاری هستند که نیازمند حمایت‌های جدی از سوی مسئولان هستند.

هنرمندان

بیمه مان، پشتوانه‌ای قدرتمند برای حمایت از افراد است و مزایایی همچون نداشتن محدودیت سنی و تعهد بیمه‌نامه از بدو تولد، پوشش رایگان بیمه فوت بر اثر حادثه، امکان تبدیل کل یا اندوخته‌ای از بیمه‌نامه به بیمه مستمری بازنشستگی در پایان مدت بیمه نامه، امکان دریافت وام، تأمین هزینه بیماری‌های صعب‌العلاج و مزایای دیگری که شرایط خاص افراد در رده‌های سنی و شغلی مختلف را در بر می‌گیرد.

حمایت بیمه ایران از هنرمندان

بیمه ایران این افتخار را دارد که از این قشر بسیار زحمتکش حمایت نموده و آنها را تخت پوشش خود بگیرد تا بتواند وظیفه‌ای هرچند کوچک را در قبال آنها انجام دهد. هنرمندان باید به این فکر باشند که برای همیشه کار و نقشی برای آنها وجود ندارد و تنها یک دوره در اوج هستند و کم کم نزول پیدا می‌کنند. پس اینکه بیمه‌ای برای دوران ناتوانی خود داشته باشند کار وقتگیری نیست که به دلیل مشغله‌های کاری آن را رها کنند. بلکه وظیفه‌ای بسیار مهم در قبال خانواده‌هایشان می‌باشد.