همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

عموم مردم ، بیشتر وقت خود را در محیط کار می گذرانند. به همین دلیل شرایط محیط کار اهمیت زیادی در تأمین سلامت روانی آنها دارد. در شرایط فعلی دنیا هیچ شغلی دائمی نیست و تداوم آن بستگی به میزان فعالیت خود فرد دارد. از جمله کسانی که کمترین امنیت شغلی را در هر جامعه ای خواهند داشت و همواره نسبت به این امر ، نگرانی های فراوانی دارند ، هنرمندان هستند.

این روزها اهالی سینما ، تلویزیون ، تئاتر ، اصحاب رسانه و بسیاری از فعالان در رشته های مختلف ، معتقدند به دلیل عدم امنیت و ثبات شغلی نمی توانند به سادگی به کارشان ادامه دهند. هنرمندان اقشاری هستند که نیازمند حمایت های جدی از سوی مسئولان می باشند.

هنرمندان

بیمه ی مان ، پشتوانه ای قدرتمند برای حمایت از افراد است و مزایایی همچون نداشتن محدودیت سنی و تعهد بیمه نامه از بدو تولد ، پوشش رایگان بیمه فوت بر اثر حادثه ، امکان تبدیل کل یا اندوخته ای از بیمه نامه به بیمه ی مستمری بازنشستگی در پایان مدت بیمه نامه ، امکان دریافت وام ، تأمین هزینه ی بیماری های صعب العلاج و مزایای دیگری که شرایط خاص افراد در رده های سنی و شغلی مختلف را در بر می گیرد.

بیمه ی ایران این افتخار را دارد که از این اقشار بسیار زحمت کش هم حمایت نموده و آنها را تخت پوشش خود بگیرد تا بتواند وظیفه ای هرچند کوچک را در قبال آنها انجام دهد. هنرمندان باید به این فکر باشند که برای همیشه کار و نقشی برای آنها وجود ندارد و تنها یک دوره در اوج هستند و کم کم نزول پیدا می کنند ، پس اینکه یک بیمه ای برای دوران ناتوانی خود داشته باشند ، کار بسیار وقت گیری نیست که به دلیل مشغله های کاری آن را رها کنند ، بلکه وظیفه ای بسیار مهم در قبال خانواده هایشان می باشد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: