همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

نمایشگاه فاینکس ، پس از چهار روز برگزاری در سال 2017 که یک رویداد بین المللی می باشد ، بیش از سی هزار بازدیدکننده از اقشار مختلف بازار سرمایه ، بازار پول و . . . حضور پیدا کردند ، همچنین در حدود 360 غرفه که نماینده ی نهادهای مالیصنعت خدمات مالی کشور بودند هم بازدید کردند. این رویداد به عنوان رویدادی که جنبه ی فرهنگ سازی دارد ، مورد توجه بود و فضای بسیارخوبی را برای اتحاد نظر سه بخش بازار مالی کشور نیز ایجاد نمود.
در خلال نمایشگاه جلسات مختلفی بین بیمه ها و بانک ها ، همچنین بانک ها و نهادهای فعال در بازار سرمایه نیز صورت گرفت. یکی از بخش هایی هم که در نمایشگاه امسال تعداد بازدیدکنندگان زیادی را داشت و همچنین رضایت همگان را به خود جلب می نمود ، بخش تکنولوژی یا فین تک نمایشگاه نیز بود. در این نمایشگاه همچنین برخی از نهادهای بین المللی و همچنین ناشران داخلی که بخش های آموزشی را پوشش می دهند ، حضور فعالی داشته اند.

نمایشگاه

در سری کارهایی که امسال در خصوص موضوعاتی همچون بورس ، بانک و بیمه ارائه شد ، می توان اینطور نتیجه گیری کرد که هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی در سطح بالایی برگزار شد و مورد رضایت بسیاری از بازدیدکنندگان نیز قرار گرفت.

یکی از مهم ترین اهدافی که در نمایشگاه مورد بررسی قرار می گرفت و خوشبختانه هم نتیجه داد ، بحث های کاربردی و همچنین شور و شعف عوامل اجرایی برای آن بود. در حقیقت با وجود چنین پیشرفتی ، امید می رود که در سنوات آتی بیشتر مخاطبین مد نظر قرار گیرند و تمام مشکلات در این خصوص از سر راه برداشته شود.

همچنین ببینید :  بیمه آرمان و رسیدن به اهداف بلند مدت

در حاشیه ی این نمایشگاه همچنین بسیاری از مطالب آموزش داده شد و دیگر این که بسیاری از نرم افزارهای جدید با تکنولوژی روزدر زمینه ی تحلیل بنیادی ، در زمینه ی تحلیل تکنیکال هم معرفی شدند . استفاده از چنین ابزارهایی در حقیقت می تواند منجربه این شود که در بازار تحلیل موضوعات مختلف به خوبی صورت گیرد و سؤالات آتی هم سریع تر پاسخ داده شود ، تا تجربه مانعی برای پیشرفت در زمینه های مختلف نشود. این کار می تواند از بسیاری ضررها در زمان معاملات درون بازاری جلوگیری نماید. علاوه بر مواردی که ذکر شد یکی از مزیت های دیگر این نمایشگاه ، همکاری ها و قراردادهایی است که در طی نمایشگاه و با بازدید از نمونه کارها صورت گرفت.