شاید با شنیدن همراه دانا، ذهن شما به سمت یک نرم افزار کشیده شود، اما اینگونه نیست. منظور از همراه دانا، اپلیکیشن جدیدی است که توسط بیمه دانا یکی از معتبرترین بیمه‌های کشور راه‌اندازی شده است. تاکنون نام خیلی از نرم افزارهای تلفن همراه همچون همراه بانک‎ها و . . . را شنیده‎اید. می‎توانید این نرم افزار را که تاکنون تعداد نصب بالایی هم داشته به راحتی از سایت یا برنامه بازار تهیه و نصب کنید تا از مزایای بی‎نظیر آن بهره‎مند شوید.

اخیرا مراسمی برای رونمایی از نرم افزار همراه دانا صورت گرفته که در آن، نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، معاونان فنی، اعضای هیأت مدیره و مدیران دفتر هیات مدیره و مدیر عامل، روابط عمومی و فناوری اطلاعات حضور داشتند. در حال حاضر این برنامه در گوشی‎های اندروید قابلیت اجرا دارد.

صادق نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا در این نشست ضمن ابراز خشنودی از راه اندازی نرم افزار جامع بیمه‌ایهمراه دانا، برای همکاران پرتلاش این پروژه آرزوی موفقیت کرد و گفت: استفاده از علم روز ابزار رقابتی در صنعت بیمه است .شاید تاکنون چنین نرم افزاری در بین شرکت‌های بیمه‌ای وجود نداشته و در واقع اولین مشارکت صنعت بیمه با فناوری‌های نوین خواهد بود که مسلما مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار خواهد داشت.

همراه دانا

رضا جعفری، رئیس هیأت مدیره نیز ضمن تشکر از زحمات همکاران شاغل در این پروژه گفت: هزینه‎های زیرساختی، خروجی‎های خوبی به دنبال خواهد داشت. وی ابراز امیدواری کرد در سایه همت و تعامل همکاران، روند رو به رشد شرکت با شتاب بیشتری ادامه یابد.

عباس هاشم زاده، مدیر فناوری اطلاعات در این جلسه با معرفی نرم افزار جامع بیمه‎ای همراه دانا گفت: در این نرم افزار قابلیت های مختلفی وجود دارد کاز جمله آنان می‎توان به موارد زیر اشاره نمود:

نمایش فهرست پزشکان آنکال شرکت؛

مراکز درمانی؛

استعلام خسارت درمانی؛

امکان ثبت هزینه های درمانی؛

پرداخت اقساط حق بیمه از طریق وب و ussd؛

نمایش نزدیکترین مرکز خدمات بیمه ای به شما بر روی نقشه؛

نمایش آخرین اخبار منتشر شده؛

مراکز پرداخت خسارت اتومبیل؛

سرویس‎های بیمه‌ای؛

نرخ دهی،

مراکز فروش.

محصولات بیمه‎ای و همچنین معرفی اجمالی در خصوص شرکت بیمه دانا و اهداف و دستاوردههای این شرکت.
برای ورود به این نرم افزار باید حتما صاحب بیمه دانا باشید و در نهایت با وارد کردن سال تولد و همچنین شماره کد ملی خود می‌توانید از این نرم افزار بهره ببرید.

منبع:
http://risknews.ir