همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

تاشاید با شنیدن همراه دانا ، ذهن شما به سمت یک نرم افزار افزایش دانایی برود ، اما اینگونه نیست. منظور از همراه دانا ، اپلیکیشن جدیدی است که توسط بیمه دانا یکی از معتبرترین بیمه های کشور راه اندازی شده است.کنون نام خیلی از نرم افزارهای تلفن همراه همچون همراه بانک ها و . . . را شنیده اید ، اما شما می توانید این نرم افزار را که تاکنون تعداد نصب بالایی هم داشته به راحتی از سایت یا برنامه ی بازار تهیه و نصب کنید تا از مزایای بی نظیر آن بهره مند شوید.

اخیرا مراسمی برای رونمایی از این نرم افزار صورت گرفته است که در آن ، نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا ، معاونان فنی ، اعضای هیأت مدیره و مدیران دفتر هیات مدیره و مدیر عامل، روابط عمومی و فناوری اطلاعات نیز حضور داشتند. در حال حاضر این برنامه در گوشی های اندروید قابلیت اجرا دارد و بدون هیچ زحمتی می توانید از آن استفاده کنید.

صادق نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا در این نشست ضمن ابراز خشنودی از راه اندازی نرم افزار جامع بیمه ای، برای همکاران پرتلاش این پروژه آرزوی موفقیت کرد و گفت: استفاده از علم روز ابزار رقابتی در صنعت بیمه است .شاید تاکنون چنین نرم افزاری در بین شرکت های بیمه ای وجود نداشته و در واقع اولین مشارکت صنعت بیمه با فنوری های نوین خواهد بود که مسلما مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار خواهد داشت.

همراه دانا

همراه دان

رضا جعفری، رئیس هیأت مدیره نیز ضمن تشکر از زحمات همکاران شاغل در این پروژه گفت: هزینه های زیرساختی،خروجی های خوبی به دنبال خواهد داشت. وی ابراز امیدواری کرد در سایه همت و تعامل همکاران، روند رو به رشد شرکت با شتاب بیشتری ادامه یابد.

همچنین ببینید :  بیمه درمانی گروهی چیست ؟

عباس هاشم زاده، مدیر فناوری اطلاعات در این جلسه با معرفی نرم افزار جامع بیمه ای گفت: در این نرم افزار قابلیت های مختلفی وجود دارد کاز جمله ی آنان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

نمایش فهرست پزشکان آنکال شرکت

مراکز درمانی

استعلام خسارت درمانی

امکان ثبت هزینه های درمانی

پرداخت اقساط حق بیمه از طریق وب و ussd

نمایش نزدیکترین مرکز خدمات بیمه ای به شما بر روی نقشه

نمایش آخرین اخبار منتشر شده

مراکز پرداخت خسارت اتومبیل

سرویس های بیمه ای

نرخ دهی

مراکز فروش

محصولات بیمه ای و همچنین معرفی اجمالی در خصوص شرکت بیمه دانا و اهداف و دستاوردههای این شرکت.
برای ورود به این نرم افزار باید حتما از اشخاصی باشید که بیمه ی دانا دارد و در نهایت با وارد کردن سال تولد و همچنین شماره ی کد ملی خود می توانید از این نرم افزار بهره ببرید.

منبع:
http://risknews.ir