همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

برخی از جانبازان برای تأمین کردن داروهای خود مشکلاتی داشته اند که در حقیقت می توان رفع این معضلات را یکی از بهترین گزینه ها دانست.

تعداد افرادی که به عنوان جانباز شیمیایی نیز وجود دارند در تعداد بالایی است و در نتیجه این افراد حق زندگی کردن دارند. جانباران معمولا شرایط زندگی بسیار سختی را تجربه می کنند . یکی از مهم ترین مشکلات در زندگی آنها وجود یک مشکل بزرگ برای تأمین کردن داروهای بسیار گران قیمتشان می باشد. رفته رفته هم پیدا کردن آنها مشکل است و هم آنکه علاوه بر آن می توان به افزایش قیمت مربوط به آن نیز اشاره نمود. بنابراین باید مسئولان بیمه ای و وزارت بهداشت و دولت در این رابطه کارهای مهم خود را انجام دهند.

داروهای جانبازان شیمیایی در اختیارشان قرار می گیرد!

هر فردی در این راستا وظیفه ای دارند. این افراد بدون آنکه جنگ کردن وظیفه ی آنها باشد از جان خود دست برداشتند و در نتیجه در عملیات های گوناگونی شرکت نمودند تا در این شرایط قرار گفته اند. آنها شهید نشده اند اما به دلیل زجری که برای سال های سال متحمل شده اند می توان چنین انتظار داشت که این شرایط برای آنها روز به روز بدتر شده و زندگی را برای آنها بسیار سخت می کند که هر روز از خداوند مرگ خود را خواستارند. برخی از مواقع به دلیل دردهای بدن زندگی کردن هم برای آنها سخت می شود.

اما داروهای مناسبی برای جانبازان شیمیایی وجود دارد که تنها باید یک همت دسته جمعی از سوی ارگان های زیربط انجام شود تا در نهایت بتوان درمان آنها را آغاز نموده و به صورت مداوم به آن پرداخت. حتی یک روز دوری از داروهای مربوطه می تواند درد را بیشتر کند و در برخی از شرایط به درمان هم نیز پاسخی داده نشود.

همچنین ببینید :  اصلاح قانون اجازه پدر برای ازدواج دختر

داروهای جانبازان شیمیایی در اختیارشان قرار می گیرد!

جانبازان شیمیایی این حق را دارند که از کلیه خدمات مربوط به تخصصی و عمومی پزشکی نیز بهره لازم را ببرند. متأسفانه در کشور ما در چند ماه گذشته این خدمات به نحو مطلوبی در خور شأن یک جانباز ارائه نمی شود و جانبازان شیمیایی برای گرفتن آنها با معضلاتی مواجه هستند. البته آنها هیچ چشم داشتی ندارند اما باید بدانیم که ارائه خدمت مطلوب وظیفه ی ماست. آنها هم بیمه پایه دارند و هم می تواند از بیمه تکمیلی بهره ببرندو خوشبختانه شرایط بد مربوط به بیمه تکمیلی در آنها به سمت خوبی در حال پیشرفت است. علاوه بر دارو ، داشتن اکسیژن و دستگاهی که این اکسیژن را بسازد در اولویت قرار دارد.

نظر شما درباره تأمین داروهای جانبازان شیمیایی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تی نیوز