همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

هموطنان ایرانی هر ساله تعطیلات نوروز را فرصتی برای سفر و دید و بازدید های سال نو می دانند. در این روزها با توجه به افزایش سفرهای شهری و بین شهری احتمال خطر و حادثه نیز بیشتر می شود. از این رو شرکت سهامی بیمه ی ایران به منظور رفاه حال هموطنان در ایام تعطیلات نوروز آماده ی ارائه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران خواهد بود. یکی از این خدمات سامانه ی جامع رسیدگی پرداخت خسارت سیار و آنلاین می باشد.

بیمه ی ایران در تهران بزرگ و کلانشهرهای کشور عزیزمان در ایام تعطیلات نوروز علاوه بر شعب ثابتی که برای پرداخت خسارت از طریق تیم سیار پرداخت خسارت ، حوادث رانندگی ایام نوروز را به صورت میدانی رسیدگی خواهند کرد. برای دستیابی به سامانه ی پرداخت خسارت سیار کافی است اپلیکیشن بیمه ی ایران بر روی گوشی های هوشمند افراد نصب شود . اپلیکیشن بیمه ی ایران امکانات بسیار زیادی از قبیل اطلاع رسانی ، اخبار بیمه ای ، ارتباط با بیمه گذاران ، نرخ دهی و از جمله خسارت پرداخت سیار را دارا می باشد.

بیمه گذاران می توانند با فشردن کلید تصادف کردی؟ اینجا کلیک کن . . . ، اطلاعات بیمه ، اطلاعات خودرو ، اطلاعات بیمه گذار و همچنین محل دقیق حادثه را به صورت الکترونیکی به مرکز تماس شرکت سهامی بیمه ی ایران اعلام نموده و در جریان وضعیت رسیدگی از قیبل اعزام تیم خسارت سیار و محل ساده و مسیر حرکت قرار گیرند.

خسارت سیار

زیان دیدگان حوادث رانندگی که دارای بیمه نامه ی بیمه ی ایران هستند ، در زمان وقوع حادثه از طریق شماره تلفن 09668 در سرتاسر کشور با این شماره می توانند تماس حاصل کنند . تماس زیان دیدگان از طریق پیشخوان بیمه ی ایران می تواند دسترسی زیان دیدگان را به شعب پرداخت خسارت سیار و یا به تیم های پرداخت خسارت سیار بیمه ی ایران به صورت هوشمند ایجاد کنند. در نتیجه بلافاصله خسارت های ایجاد شده از طریق زیر ساخت های هوشمند شرکت بیمه ی ایران به تیم های خسارت سیار ابلاغ خواهد شد.

همچنین ببینید :  بیمه نامه الکترونیکی در رابطه با بیمه شخص ثالث

سامانه ی مدیریت خسارت سیار با استفاده ی از نقشه های چند لایه ی شهری و معابر با اعلام خسارت محل دقیق خودروی حادثه دیده را روی نقشه نمایش می دهد و به صورت هوشمند ، نزدیک ترین تیم خسارت سیار رسیدگی کننده را پیشنهاد نموده و آن را به محل حادثه اعزام می نماید و با حضور تیم در محل ، مشخصات زیان دیده و مقصر حادثه دریافت و اعلام می شود.

تیم خسارت سیار به صورت الکترونیکی و با استفاده از دستگاههایی به نام (پی دی ای ) ارتباط های مخابراتی پرونده ی خسارت را تشکیل و از مستندات هر دو وسیله ی نقلیه ، زیان دیده و مقصر ، تصاویری تهیه نموده و نهایتا خسارت را برآورد می نمایند. این خسارت در اولین سیکل بانکی به حساب زیان دیده واریز می شود.

واحدهای اجرایی خسارت سیار در ایام نوروز از ساعت 8 تا 14 در نقاط مختلف و مبادی ورودی و خروجی تهران مستقر می باشند. در پایان این شرکت سفر خوب و خوشی را برای بیمه شدگان خود آرزو کرده و امید دارد که امسال سالی کم خطر و کم تصادف رقم زده شود.