همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

در کشور ایران سایت های بسیار وجود دارند که اقدام به فروش بیمه نامه می کنند. تا قبل از این نظارتی بر کار اینگونه سایت ها نبود و بیمه نامه ها با قیمت های مختلفی که هیچ پایه و اساسی نداشت به مردم داده شد. اما از این پس بر تمام این بیمه نامه ها نظارت قانون مندی صورت خواهد گرفت. قوانین سفت و سختی که هیچ بی قانونی در مورد آنها صورت نخواهد گرفت.

اخیرا کار گروهی متشکل از افراد باتجربه و توانا در جهت بررسی بر سایت هایی که به فروش بیمه نامه می پردازند نیز راه اندازی شده است. این کارگروه توسط بیمه مرکزی صورت گرفته است. بیمه نامه یک خدمت بیمه ای زیر نظر بیمه مرکزی است که تاکنون بدون نظارت این بیمه صورت گرفته است. با توجه به اینکه تجارت الکترونیکی بیش از پیش پیشرفت کرده و سرعت گرفته است ، اخیرا فعالیت های این سایت ها بیشتر شده و بیمه مرکزی لازم دانست تا تیم ویژه ای برای رسیدگی به اینگونه خدمات داشته است.

بیمه نامه

معمولا هر گونه تجارت و کسب و کاری که به صورت انبوه در کشور صورت بگیرد می تواند زمینه ای برای کلاهبرداری و سوء استفاده های مختلف را ایجاد کند. اما با نظارت بیمه مرکزی هرگونه دست اندازی و سوء استفاده با هدف از بین بردن سرمایه ی مردم همچون تیری به سنگ برخورد خواهد کرد.
بیمه مرکزی به همه ی مردم ایران توصیه خواهد کرد که هیچ یک از افراد از این بیمه ها خریداری نکنند. زیرا تا زمانی که تحت نظارت بیمه مرکزی نباشد هرگونه خسارت و کلاهبرداری هیچ جبرانی را در پی ندارد. از نظر بیمه مرکزی هرگونه سایت فروش و هرگونه تبادل اطلاعات بانکی در فضای اینترنت نیاز به رسیدگی یک مرجع رسمی در کشور است. پس هموطنان عزیز با اختیاری که از خود دارند بهتر است که از این سایت ها بیمه نامه خریداری نکنند.