همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

یکی از متداول ترین سؤالاتی که شاید در زمینه ی بیمه پرسیده شود ، بیمه مسافرتی خواهد بود. این نوع بیمه هم می تواند در سفرهای داخلی و هم سفرهای خارجی مورد استفاده قرار گیرد. اما در اکثر موارد بیشترین تقاضا برای سفرهای خارجی می باشد. زیرا بیمه ای که در ایران مورد قبول می باشد در سایر کشورها مورد قبول نیست و هر کشوری بیمه ی خود را دارد.

بسیار پیش می آید که در جریان سفر به دلیل تغییرات آب و هوا شما دچار بیماری می شوید. در صورتی که بدون بیمه آن کشور یا بدون بیمه مسافرتی بخواهید به بیمارستان یا کلینیکی مراجعه کنید ، هزینه ی درمانی شما یا حتی هزینه ی تشخیصی بسیار بالا خواهد بود ، در نظر برای حذف چنین احتمالات و همچنین جلوگیری از هدررفت سرمایه ، بیمه مسافرتی به تمام مسافران عزیز توصیه می شود .

این بیمه می تواند شامل خدمات گوناگونی برای شما باشد که به دلیل وسعت فاکتورهای موردنظر هر کسی را تشویق به استفاده می کند. این بیمه برای هر کسی که قصد سفر را دارد می تواند توسط هر شرکتی که تحت پوشش بیمه ی آن قرار دارید به آسانی صورت گیرد. مسئولان مربوطه تنها با داشتن نام کشور بدون هیچ دردسر یا تلف کردن وقتی می توانند در اسرع وقت ، بیمه مسافرتی کشور مربوطه را برای شما انجام بدهند. تا بتوانید سفری آرام و بدون استرسی را تجربه نمایید.

بیمه مسافرتی

بعضی از افراد دوست دارند که با خودروی خود سفر کنند. آنها اطلاعات کاملی را از شهر مربوطه ندارند و با استفاده از یک نقشه سفر خود را از یک کشور به کشور دیگر آغاز می کنند. این افراد تورست از ترافیک ها و کوچه پس کوچه ها و . . . اطلاعاتی ندارند و ممکن است که در آن شهر تصادف کنند. هزینه تصادفات و خسارتی که به جان و مال آنها وارد شده بدون هیچ مشکلی همچون روندی که هر بیمه ای در هر کشور دارد ، پرداخت می شود. همچنین ممکن است که در آن کشور به دلیل بی احتیاطی یک راننده ، ماشینی به شما بزند و آسیب جدی به شما وارد سازد. این آسیب چه عمومی و در کل بدن رخ دهد چه به صورت ک در نقطه ای کوچک از بدن تحت پوشش بیمه آن کشور قرار دارید و تمام هزینه ها از سوی بیمه پرداخت خواهد شد.

همچنین ببینید :  مشکلات مهم داروخانه ها و بیمه ها

همچنین از مزایای دیگر بیمه می توان به بیمه شدن بارهایی و چمدان ها و وسایلی که با خود به همراه دارید اشاره نمود. در برخی موارد به دلیل ازدحام جمعیت در فرودگاه ممکن است که چمدان شما که حاوی پول و وسایل گران قیمتی بوده به اشتباه برداشته شود که بیمه مسافرتی این خسارت را جبران می نماید. در صورتی که در کشور مربوطه ، دندان درد شدیدی گرفته اید و باید به دندانپزشکی مراجعه کنید هزینه های دندانپزشکی که در کشورهای دیگر بسیار بالا می باشد توسط بیمه تقبل می شود.

در صورتی که فردی به دلیل سکته ی قلبی ناشی از پرواز هواپیما فوت کند در عین حال که به کشور مورد نظر رسیده است ، تمام هزینه های مربوط به بیمارستان برای انجام احیا و همچنین برگشت این فرد را این بیمه برعهده می گیرد. در برخی از مواقع افرادی که باید دارو مصرف کنند ، به هر علتی دارو را باخود نمی برند ، هزینه ی داروها و خریدی که برای دارو از داروخانه انجام می دهید ؛ همچون مواقعی که در ایران این کار را انجام می دادید با هزینه ی بسیار کمی صورت می گیرد. به صورت کلی بیمه مسافرتی یک حس آرامشبخش را با خود به همراه دارد و سفری خوش را برای شما آرزو می کند.