همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

بیمه عمر نوزادان به هیچ عنوان در زمره ی بیمه های اجباری که تنها دو رشته از بیمه ها می باشند ، قرار ندارد و نخواهد داشت. زیرا این نوع بیمه های زندگی تنها برای بهبود وضع زندگی در سال های آینده است. سال هایی که ممکن است هر فردی نتواند از پس زندگی خود بر بیاید و خرج خود را در آورد. خانواده های امروزی هم نمی توانند امیدی برای فرزندان خود باشند ، زیرا آنها همین امروز در خرج و مخارج خود مانده اند ، چه برسد به فردا و سال های آتی که این خرج ها افزون تر و تورم ها بیش از پیش خواهد شد.

نوزادی که به دنیا می آید ، خرج هایی با خود به همراه دارد ، که والدین هم اکنون از این خرج ها گلایه و شکایت دارند ، چه برسد به خرج های مربوط به تحصیلات عالی یک فرزند که امروزه با هزاران مشکل همراه است. اما خانواده ها هم دوست ندارند که فرزندان آنها همچون خودشان در خرج های زندگی سر خم بیاورند و نتوانند سقفی برای خود داشته باشند. این فرزند خواه ناخواه در یک فاصله ی زمانی کوتاه قصد ازدواج دارد که در همان زمان یک یا دو ساله خرج های بسیار زیادی برای تأمین مراسم ازدواج و جهیزیه و خرید مسکن و . . . بر دوش والدین و فرزندان قرار خواهد گرفت. در این زمان داشتن یک سرمایه ی خوب که بتواند علاوه بر پس اندازهای لازم کمک خرجی برای آنها باشد بسیار لازم است. سرمایه ای که هر ماه با مبلغی ناچیز برای فرزندان در نظر گرفته شده است. این سرمایه همان بیمه عمر نوزادان می باشد که با دور اندیشی والدین تأمین گردیده است.

همچنین ببینید :  نهال بیمه عمر بیمه تجارت نو چه مفهومی دارد؟؟

زمانی که این سرمایه از سوی والدین به فرزندان داده شود ، کمکی که از دست والدین بر می آمد ، داده شده است تا دیگر صحبتی برای اینکه پدر و مادرها به فرزندان کمک نمی کنند ، باقی نماند. در کنار این سرمایه ، فرزندان هم باید به کار مشغول باشند و خودشان هم بتوانند سرمایه ای را برای خود جمع آوری کنند تا بتوانند یک زندگی نو را آغاز کنند.

بیمه عمر نوزادان

شما هر ماه مبلغی بسیار کم را در اختیار شرکت بیمه ی مربوطه در خصوص بیمه عمر نوزادان قرار می دهید ، ممکن است که این کار شما برای مدت بیست یا سی سال به طول بیانجامد ، اما در انتها سرمایه ای بزرگ به دست خواهید آورد. در چند سال ابتدایی سود بیشتر به پول تعلق می گیرد ، اما در سال های آتی این سود چند درصدی کاهش می یابد.

این یک نوع سرمایه گذاری همچون سپرده های مختلف در بانک ها می باشد ، اما باید به این موضوع دقت داشته باشید که این نوع سرمایه گذاری برای بیمه عمر نوزادان کمی متفاوت است. شما پس از دو سال پی توانید از همین پول خود وامی را تهیه نمایید که نیاز به هیچگونه ضامن و . . . ندارد. تسهیلات دیگری هم در این راه وجود دارد که بسته به شرکت مورد نظر شما برای بیمه عمر نوزادان می تواند متفاوت باشد. اما آنچه از اهمیت بالایی برخوردار است میزان سرمایه گذاری شما می باشد ، که هرچه بیشتر باشد ، در انتها سود بیشتری و همچنین سرمایه ی بزرگتری را در اختیار خواهید داشت. این میزان در خصوص بیمه عمر نوزادان برای هر خانواده ای بر اساس درآمد مالی آنها می تواند متفاوت باشد.

همچنین ببینید :  انتقال بیمه های مهم در زندگی

یکی از مهم ترین مزیت های بیمه عمر نوزادان این است که شما نیازی ندارید که مالیاتی برای پس انداز خود پرداخت کنید ، بلکه همه چیز به صورت کاملا رایگان و خالص به شما تعلق خواهد گرفت. پس بیمه عمر نوزادان می تواند با حضور خود بسیاری از نگرانی ها و استرس و اضطراب های موجود برای والدین در خصوص فرزندان را از بین ببرد. زیرا با راه مستقیم و روشنی که به آنها نشان می دهد ، درصد زیادی از مشکلات موجود حل خواهد شد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: