همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

در ماههای گذشته بیمه سلامت مورد لطف بسیاری از گروههای سودجو قرار گرفته است. با توجه به این که خدمات شرکت بیمه سلامت که یک شرکت دولتی است و تمام مزایا و اهداف آن مربوط به سیاست های دولتی می شود خدماتی بسیار مقرون به صرفه است ، می توان گفت که هر طرحی که در خصوص آن به مردم عزیز ایران پیشنهاد شود ، البته مردمی که کمی ساده لوح هستند رد نکرده و اگر هزینه ای هم بخواهند به آنها پرداخت می کنند.

در راستای همین اتفاقی که برای بیمه سلامت رخ داده است ، می توان گفت که همین اتفاق برای بیمه های خدمات دندانپزشکی هم مطرح بوده و بسیاری از سرمایه های مردم ایران در این راستا از بین رفته است. این بار سودجویی در خصوص بیمه در مورد بیمه سلامت است و سودجویی از نام سازمان بیمه سلامت توسط برخی از شرکت های بیمه ای صورت گرفته است. معمولا چنین سودجویی هایی از طریق تماس تلفنی انجام می شود و برخی توضیحات هم ارائه می شود و به نوعی صحبت و تعریف صورت می گیرد که گویی فرد را محسور کرده و آن را متقاعد می کنند.

بیمه سلامت

همانطور که می دانید شرکت دواتی بیمه سلامت یک شرکت کاملا وابسته به دولت است که وظیفه ی بیمه کردن افراد بدون بیمه را بر عهده دارد. درصورتی که طرحی جدید یا مزایایی جدید در حال وقوع باشد از طریق کانال رسمی خود و ادرات استانی و دفاتر پیشخوان دولت این ارتباط را برقرار خواهد کرد.البته تمامی دفاتر پیشخوان دولت در این زمینه نقسی ندارد بلکه تنها دفاتری که اسم آنها در لیست موجود باشد و تحت نظارت بیمه سلامت قرار داشته باشند مورد اطمینان هستند. حتی بیمه کردن افراد هم از این طرقی که ذکر شده است انجام می پذیرد و هموطنان عزیز نباید به تماس های تلفنی که انجام می شود اطمینان حاصل نمایند.

همچنین ببینید :  حق بیمه های پرداخت نشده و رابطه با نبود نظام اطلاعاتی

این افراد همچنین به شما خواهند گفت که می توانند با عضویت شما در گروهی که آنها تهیه نموده اند برای بیمه سلامت ، بتوانند تخفیفاتی برای حق بیمه شما در نظر بگیرند که تمامی این وعده ها دروغین بوده و پرداخت پول شما به نوعی دور ریختن پول است و هیچ فایده ای نخواهد داشت.
در صورتی که دوست دارید از مزایا ، خدمات یا هر سوالی که در ذهن دارید پاسخی را دریافت نمایید می توانید به مراکز بیمه سلامت ، دفاتر پیشخوان و مراکز استانی آن مراجعه کرده و در خصوص آنها اطلاعات لازم را کسب نمایید.