همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

بیمه زنان خانه دار یکی از مزایای دیگر بیمه عمر می باشد که باید در اختیار مردم ایران قرار گیرد. این بیمه زنان خانه دار حتی در سنی قابل انجام است که فرد ازدواجی نکرده است . این سن برای دختران 26 ساله به بالا می باشد که بر اساس تصمیم وی بیش از پنج سال در هر زمانی که دوست دارد می تواند این سرمایه را پس انداز کند و پس از چند سال که در پنج سال ابتدایی سودی بیشتر و پس از آن سودی کمتر تعلق می گیرد را برداشت نماید.

زمان برداشت به خود فرد بستگی دارد. این زمان باید بیش از پنج سال باشد. یعنی زمانی که شما یک پولی را ماهانه یا چندماهه یا حتی سالانه پرداخت می نمایید باید تا پنج سال در اختیار شرکتی که بیمه عمر را از آن خریداری نموده اید بماند ، سپس در هر زمانی که صلاح دیده اید می توانید آن را در اختیار خود داشته باشبد. معمولا اغلب زنان خانه دار در سنین میان سالی به سرمایه ای برای راه اندازی کار یا داشتن سرپناهی نیاز دارند که این پول و این سرمایه ی وسیع در آن زمان به درد بخور خواهد بود.

بیمه زنان خانه دار

حتی شما در میان دوره می توانید درصد زیادی از پول خود را وام بگیرید و بعدها دوباره بر سر جایش قرار دهید. زیرا در برخی از مواقع ، چرخ زندگی ، آنگونه که شما می خواهید نمی چرخد ، در نتیجه مجبور هستید که از طریقی یم پولی را در اختیار داشته باشید. چه خوب که این پول بی منت و از سرمایه ی خودتان دریافت شود. در نتیجه هم سودی را پرداخت نمی کنید ، هم اینکه در چند سال آینده همان مبلغی که در ابتدا به ازای سالی که تعیین کرده بودید در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

همچنین ببینید :  راهنمای بیمه شدن برای دختران مجرد

به همین دلیل وجود بیمه زنان خانه دار هم برای افراد مجرد و هم برای زنان خانه داری که هم اکنون با فرزندان خود زندگی می کنند یک نوع دوراندیشی سودمند به شمار می رود . با وجود خرج های امروزی که روز به روز بر آنها اضافه می شود داشتن سرمایه ای برای گذران عمر بسیار مطلوب است. این سرمایه می تواند برای زنانی که پس از فوت همسر خود ، مکانی برای زندگی و سقفی برای خود ندارند ، بسیار مهم باشد و با آن بتوانند خانه ای در خور شخصیتشان را بخرند.

علاوه بر آن سرمایه ای که شاید در سنین جوانی برای این کار کنار می گذاشتید و ماه به ماه آن را در نظر می گرفتید در آینده در موقعی که هیچ کسی را جز خدا نداریدبه کار شما بیاید. بیمه زنان خانه دار مسلما همچون بیمه عمر در امور مختلف مورد بحث بسیار از افراد قرار دارد و افراد زیادی وجود دارند که با حضور این بیمه در زندگی خود مخالفت می کنند.

اما بیمه زنان خانه دار که یکی از مزایای بیمه ی عمر برای آینده ای روشن است ، می تواند همزمان برخی از مزایای دیگر همچون درمان بیماری ها و هزینه های مربوطه را هم در اختیار داشته باشد. همه ی این موارد تنها با گام برداشتن در راهی امکان پذیر است که آینده ی آن مشخص می باشد. شما برای این بیمه عمر طولانی مدت خود نیاز دارید تا به شرکت های بیمه ای باسابقه که مورد اطمینان بوده و سالهای طولانی در حال فعالیت می باشند اعتماد کنید.