همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

بیمه حافظ یکی از بیمه های خصوصی موفق در داخل ایران است که وظیفه نظارت و بررسی فعالیت های هر یک از سه منطقه ی آزاد موجود در ایران ، یعنی مناطق آزاد تجاری صنعتی انزلی ، اروند و ارس را برعهده دارد. این بیمه در سال 81 شروع به فعالیت کرده است. این بیمه پس از تصویب مقررات تاسیس و فعالیت موسسات بیمه در مناطق آزاد تجاری صنعتی آغز به کار کرد و مجوز فعالیت آن از نظر بیمه مرکزی تأیید گردید.

هدف از پایه گذاری چنین بیمه ای نیازمندی فعالیت در مناطق آزاد تجاری و صنعتی و سایر مناطق اقتصادی به بیمه تعیین شده است. خدمات بیمه ای موجود در این زمینه می تواند بسیار متفاوت باشد.

این بیمه با پشتکار کم نظیر و همچنین کادر مجرب و وظیفه شناس خود توانسته است که رضایت بسیاری از سرمایه گذاران و همچنین رضایت بسیاری از فعالان در مناطق آزاد تجاری را به سوی خود جلب کند . وجود خدمات متنوع و وفاداری به تعهد از جمله رموز موفقیت این شرکت می باشد. این شرکت همچنین با بزرگترین بازارهای جهانی اتکائی نیز همکاری داشته است ، که از این نظر هم سهم بزرگی در اقتصاد کشور ایفا نموده است.در هر زمانی که بخواهید می توانید از خدمات و مشاوره های رایگان کارشناسان این شرکت بهره ببرید. از دیگر علل موفقیت شرکت بیمه حافظ ، استفاده این شرکت از فعالین شبکه فعال نمایندگی و کارگزاران رسمی بیمه در کشور عزیزمان ایران نیز بوده است. در این شرکت بیمه ای به روز ترین دانش دنیا بکار گرفته شده است. پس جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

بیمه حافظ

بیمه حافظ

حفظ ارتباط با شرکت های بیمه اتکائی بین المللی گامی مؤثر در حفظ سرمایه ها در این شرکت بوده است. وجود چنین سرمایه گذاران و همچنین بهره گیری از تیمی باتجربه و کاربلد می تواند آینده ی روشنی را برای شرکت بیمه حافظ رقم بزند.
شرکت بیمه حافظ به دلیل مشارکت با فعالیت های مناطق آزاد تجاری و صنعتی ، بیشترین تمرکز خود را بر روی بیمه های مربوط به انرژی و مهندسی نیز گذاشته است. علاوه بر بیمه های مهندسی و انرژی که تخصص اصلی شرکت بیمه حافظ می باشد، این شرکت درسایر رشته های بیمه ای مانند :
بیمه تکمیلی درمان ، بدنه اتومبیل ، شخص ثالث خودرو ، باربری کالا ، آتش سوزی ، بیمه های مسئولیت ، عمر و حوادث .

همچنین ببینید :  اهمیت بیمه زلزله

با بررسی های اجمالی صورت گرفته به این نتیجه رسیدیم که بیمه حافظ از جمله های بیمه های حمایت کننده از بسیاری افراد در ایران محسوب می شود.

روابط عمومی بیمه حافظ و همچنین مدیرعامل شرکت بیمه حافظ به پاس سپاس از مشتریان خود اقدام به ابتکاری جدید زد. این بیمه به بیمه همسفر معروف است که با همکاری در زمینه گردشگری نیز فراهم شده است.

این بیمه بدین منظور تدوین شده است که در زمان مسافرت چه در زمان تعطیلات نوروزی و چه در زمان تابستان دیگر دیگر منزل خود نباشید. بیمه همسفر در این تعطیلات ، منزل شما را از خطراتی همچون آتش سوزی محافظت می کند. همچنین این بیمه جزء دیگری هم دارد و آن بیمه حوادث برای خانواده ی شماست. هدف از بیمه همسفر احساس آرامش و آسوده خیالی در سفر می باشد. با وجود چنین بیمه امید می رود تا فرهنگ بیمه بیش از پیش در بین مردم رواج یابد.

اما هدف از همکاری با حوزه ی گردشگری ، استفاده از این بستر برای شناساندن بیمه همسفر است. در این زمینه می توان از تبلیغ این بیمه در اپلیکیشن های مربوط به گردشگری ، شرکت های معتبر فعال گردشگری در مناطق آزاد و همچنین از طریق بیمه حافظ نیز اقدام نمود تا از این طریق هر ایرانی برای خود یک بیمه همسفر داشته باشد. حق بیمه برای بیمه همسفر در حد معقول و در سه مورد که شامل 15 هزار ، 20 هزار و 25 هزارتومان می باشد تقسیم بندی شده است.

عطایی مدیر عامل بیمه حافظ در ادامه از رایزنی ها و عقد قراردادهای مختلف با شرکت ها و موسسات فعال در بخش گردشگری داخلی و خارجی خبر داد. او همچنین اظهار داشت که بزودی کمپینی بزرگ در این زمینه شکل می گیرد تا جزئیات بیشتری از قراردادها و همکاری های چند جانبه بیمه حافظ به اطلاع عموم مشتریان و مردم ایران خواهد رسید.

منبع:
http://risknews.ir