بیمه حافظ یکی از بیمه‌های خصوصی موفق در داخل ایران است که وظیفه نظارت و بررسی فعالیت‌های هر یک از سه منطقه آزاد موجود در ایران یعنی مناطق آزاد تجاری صنعتی انزلی، اروند و ارس را برعهده دارد. این بیمه در سال 81 شروع به فعالیت کرده و پس از تصویب مقررات تاسیس و فعالیت موسسات بیمه در مناطق آزاد تجاری صنعتی آغاز به کار کرد و مجوز فعالیت آن از نظر بیمه مرکزی تأیید گردید.

هدف از پایه‌گذاری چنین بیمه‌ای نیازمندی فعالیت در مناطق آزاد تجاری و صنعتی و سایر مناطق اقتصادی به بیمه تعیین شده است. خدمات بیمه‌ای موجود در این زمینه می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

بیمه حافظ، متعهد به تعهدات خود

بیمه حافظ با پشتکار کم نظیر و همچنین کادر مجرب و وظیفه شناس خود توانسته رضایت بسیاری از سرمایه‌گذاران و همچنین رضایت بسیاری از فعالان در مناطق آزاد تجاری را به سوی خود جلب کند. وجود خدمات متنوع و وفاداری به تعهد از جمله رموز موفقیت این شرکت می‌باشد. این شرکت همچنین با بزرگترین بازارهای جهانی اتکائی نیز همکاری داشته که از این نظر سهم بزرگی در اقتصاد کشور ایفا نموده است. در هر زمانی که بخواهید می‎توانید از خدمات و مشاوره‎های رایگان کارشناسان این شرکت بهره ببرید. از دیگر علل موفقیت بیمه حافظ، استفاده این شرکت از فعالین شبکه فعال نمایندگی و کارگزاران رسمی بیمه در کشور عزیزمان ایران بوده است. در این شرکت بیمه‎ای به روزترین دانش دنیا بکار گرفته شده است. پس جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

بیمه حافظ

خدمات بیمه حافظ

حفظ ارتباط با شرکت‎های بیمه اتکائی بین المللی گامی مؤثر در حفظ سرمایه‎ها در بیمه حافظ بوده است. وجود چنین سرمایه‎گذاران و همچنین بهره‎گیری از تیمی باتجربه و کاربلد می‎تواند آینده روشنی را برای این شرکت رقم بزند.
شرکت بیمه حافظ به دلیل مشارکت با فعالیت‌های مناطق آزاد تجاری و صنعتی، بیشترین تمرکز خود را بر روی بیمه‌های مربوط به انرژی و مهندسی گذاشته است. علاوه بر بيمه‌های مهندسی و انرژی که تخصص اصلی شرکت بيمه حافظ می‌باشد، اين شرکت در ساير رشته‎های بيمه‎ای مانند:
بیمه تکمیلی درمان، بدنه اتومبيل، شخص ثالث خودرو، باربری کالا، آتش سوزی، بيمه‎های مسئوليت، عمر و حوادث فعال است.

بیمه حافظ از جمله بیمه‎های حمایت کننده از بسیاری افراد در ایران محسوب می‎شود.

ابتکاری نو از بیمه حافظ

روابط عمومی بیمه حافظ و همچنین مدیرعامل شرکت بیمه حافظ به پاس سپاس از مشتریان خود اقدام به ابتکاری جدید زد. این بیمه به بیمه همسفر معروف است که با همکاری در زمینه گردشگری فراهم شده است.

این بیمه بدین منظور تدوین شده که در زمان مسافرت چه در زمان تعطیلات نوروزی و چه در زمان تابستان دیگر دیگر منزل خود نباشید. بیمه همسفر در این تعطیلات، منزل شما را از خطراتی همچون آتش سوزی محافظت می‎کند. همچنین این بیمه جزء دیگری هم دارد و آن بیمه حوادث برای خانواده شماست. هدف از بیمه همسفر احساس آرامش و آسوده خیالی در سفر می‎باشد. با وجود چنین بیمه‎ای امید می‎رود تا فرهنگ بیمه بیش از پیش در بین مردم رواج یابد.

اما هدف از همکاری با حوزه گردشگری، استفاده از این بستر برای شناساندن بیمه همسفر است. در این زمینه می‎توان از تبلیغ این بیمه در اپلیکیشن‎های مربوط به گردشگری، شرکت‎های معتبر فعال گردشگری در مناطق آزاد و همچنین از طریق بیمه حافظ نیز اقدام نمود تا از این طریق هر ایرانی برای خود یک بیمه همسفر داشته باشد. حق بیمه برای بیمه همسفر در حد معقول و در سه مورد که شامل 15 هزار، 20 هزار و 25 هزارتومان می‌باشد تقسیم بندی شده است.

عطایی مدیر عامل بیمه حافظ در ادامه از رایزنی‌ها و عقد قراردادهای مختلف با شرکت‌ها و موسسات فعال در بخش گردشگری داخلی و خارجی خبر داد. او همچنین اظهار داشت که بزودی کمپینی بزرگ در این زمینه شکل می‌گیرد تا جزئیات بیشتری از قراردادها و همکاری‌های چند جانبه بیمه حافظ به اطلاع عموم مشتریان و مردم ایران خواهد رسید.

منبع:
http://risknews.ir