بیمه آسیا یکی از کهن‎ترین شرکت‎های بیمه در ایران محسوب می‎شود که نام و نشان آن در حدود چندین سال است که در صنعت بیمه خودنمایی می‎کند. این شرکت در سال 1338 تأسیس گردید و تاکنون به موفقیت‎های گوناگونی دست یافته است.

بر اساس امتیازاتی که این شرکت بیمه با خود به یدک می‎کشد موفق به کسب مجوز واگذاری آن به بخش خصوصی گردید که هم اکنون در زمره بزرگترین شرکت‎های بیمه بخش خصوصی قرار دارد. مسلما نام بیمه آسیا با حضور بیش از 2000 نیروی کاری از جمله معتبرترین نامهای موجود در بین شرکت‎های بیمه محسوب می‎شود.

شرکت بیمه آسیا در رشته‎های بیمه‎ای زیر فعالیت متعهدانه‎ای دارد و با وجود بیش از 2500 نمایندگی در سرتاسر ایران نام پاک خود را همچنان پر اقتدار حفظ کرده و در روند پرداخت خسارت توسط این شرکت زمان زیادی از دست نخواهد رفت.

رشته‎های بیمه آسیا

بیمه آتش سوزی
بیمه خودرو
بیمه درمان
بیمه عمر و پس انداز
بیمه عمر و حوادث
بیمه باربری
بیمه مسئولیت
بیمه مهندسی

بیمه آسیا

بیمه آسیا قصد دارد به مناسب جشن پیروزی انقلاب از روز 12 فروردین 95 همزمان با آغاز دهه فجر تا روز 12 فروردین سال 96 جشنواره‌ای با نام بهار تا بهار را برگزار کند.

هدف از برگزاری این جشنواره تخصیص مزایا به کلیه کسانی که در این زمان بتوانند بیمه عمر و پس انداز را دریافت کنند.

مزایای طرح بهار تا بهار بیمه آسیا

اهدای جوایز ارزنده و ویژه به خریداران، انجام آزمایش و معاینه رایگان متقاضیان خرید بیمه نامه عمر، افزایش متناسب در اندوخته بیمه نامه جامع عمر و پس انداز و جامع مهر آسیا، پس انداز و خدمات ویژه در بیمه‎های عمر زمانی، حوادث انفرادی و . . .

همچنین ببینید :  سپرده گذاری در بانک ها توسط شرکت های بیمه ممنوع است!

بیمه آسیا با برپایی چنین جشنواره و چنین مزایایی قصد دارد تا هر ایرانی برای خود یک بیمه عمر و پس انداز داشته باشد.

منبع:
http://risknews.ir/