همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

شرکت بیمه آسیا یکی از کهن ترین شرکت های بیمه ای در ایران محسوب می شود ، شرکتی که نام و نشان آن در حدود چندین سال است که در صنعت بیمه خودنمایی می کند. این شرکت در سال 1338 تأسیس گردید و تاکنون به موفقیت های گوناگونی دست یافته است.

بر اساس امتیازاتی که این شرکت بیمه ای با خود به یدک می کشد موفق به کسب مجوز واگذاری آن به بخش خصوصی گردید که هم اکنون در زمره ی بزرگترین شرکت های بیمه بخش خصوصی قرار دارد. مسلما نام شرکت بیمه آسیا با حضور بیش از 2000 نیروی کاری از جمله معتبرترین نام های موجود در بین شرکت های بیمه ای محسوب می شود.

شرکت بیمه آسیا در رشته های بیمه ای زیر فعالیت متعهدانه ای دارد و با وجود بیش از 2500 نمایندگی در سرتاسر ایران نام پاک خود را همچنان پر اقتدار حفظ کرده است و در روند پرداخت خسارت توسط این شرکت زمان زیادی از دست نخواهد رفت. این رشته های بیمه عبارتند از:

بیمه ی آتش سوزی
بیمه ی خودرو
بیمه ی درمان
بیمه ی عمر و پس انداز
بیمه ی عمر و حوادث
بیمه ی باربری
بیمه ی مسئولیت
بیمه ی مهندسی

بیمه آسیا

بیمه آسیا

این شرکت به مناسب جشن پیروزی انقلاب از روز 12 فروردین 95 همزمان با آغاز دهه ی فجر تا روز 12 فروردین سال 96 قصد دارد جشنواره ای با نام بهار تا بهار را برگزار کند.

هدف از برگزاری این جشنواره این است که به کلیه کسانی که در این زمان بتوانند بیمه ی عمر و پس انداز را دریافت کنند مزایایی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد ، این مزایا عبارتند از: اهدای جوایز ارزنده و ویژه به خریداران ، انجام آزمایش و معاینه رایگان متقاضیان خرید بیمه نامه عمر، افزایش متناسب در اندوخته بیمه نامه جامع عمر و پس انداز و جامع مهر آسیا ، پس انداز و خدمات ویژه در بیمه های عمر زمانی، حوادث انفرادی و حوادث منضم به اتومبیل و . . .

همچنین ببینید :  بیمه ازدواج و مزایای استفاده از آن

این شرکت با برپایی چنین جشنواره و چنین مزایایی قصد دارد تا هر ایرانی برای خود یک بیمه عمر و پس انداز داشته باشد تا در دوران از کارافتادگی هیچ غمی نداشته و حسرت روزهای گذشته را نداشته باشد. پس چه بهتر که بیمه شونده در نزد یک شرکت معتبر بیمه تحت پوشش قرار گیرد تا از پشتیبانی سریع و مؤثر برخوردار شود.

منبع:
http://risknews.ir/