همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

این روزها بیمه تأمین اجتماعی با تغییراتی بزرگ همراه دبوده که یکی از بزرگترین این تغییرات راه اندازی اپلیکیشن تأمین اجماعی من می باشد.

امروزه استفاده از اپلیکیشن های به روز بسیار رایج است ، در حقیقت استفاده از اپلیکیشن می تواند هم در سرعت و هم در اطلاع رسانی های مختلف تأثیر فوق العاده خوبی دارند. در اپلیکیشن تأمین اجتماعی من نیز چنین اطلاع رسانی هایی وجود دارد و شما می توانید از بهترین و خبرهای جدید در این رابطه نیز باخبر باشید.

بهره برداری از اپلیکیشن تأمین اجتماعی من

در هر سازمان و نهاد جدیدی چنین راه های ارتباطی وجود دارد که می تواند دسترسی را راحت تر کند. در گذشته برقراری ارتباط معمولا با مشکلات زیادی همراه بود اما امروزه به نسبت راحت تر است. جمعیتی که در سایه تأمین اجتماعی بسیاری از مشکلات معیشتی خود را رفع می کند در حدود سیزده میلیون خواهد بود. از این بین بیشتر از سه میلیون نفر به صورت مستمری بگیر می باشند. همچنین تعداد جمعیتی که تنها از خدمات مربوط به درمان نیز بهره می برند بیشتر از چهل و یک میلیون نفر خواهد بود.

بهره برداری از اپلیکیشن تأمین اجتماعی من

افرادی که می توانند از شرایط موجود برای بیمه استفاده کنند در چند دسته تقسیم بندی می شود. کارگران بیشترین آمار تحت پوشش هستند ، البته بیمه ها نیز به دو گروه اصلی تقسیم می شوند که اختیاری و اجباری است.

پس از بهره برداری از اپلیکیشن تأمین اجتماعی شما بدون نیاز به قرارگرفتن در موقعیت خاصی در هرجایی می توانید از اطلاعات بیمه ای خود باخبر شوید.

افرادی که مستمری بگیر هستند می توانند از میزان فیش حقوقی خود در آخرین ماه باخبر شوند و از جزئیات آن اطلاع کسب کنند. در صورتی که در گروه کارگران قرار داشته باشید ، می توانید از هر نوع بدهی که کارفرمای شما در رابطه با پرداختی های ماهانه باید انجام بدهد و متأسفانه انجام نداده اطلاع کسب کنید. این اطلاعات نه تنها برای کارگاه بلکه برای افراد پیمانی یا قراردادی هم قابل دسترسی خواهد بود.

همچنین ببینید :  بیمه خبرنگاران پیگیری می شود؟!

در اپلیکیشن تأمین اجتماعی من شما می توانید در خصوص آدرس ها و خدماتی که هر مرکز تأمین اجتماعی در اختیار شما قرار می دهد هم آشناییتی پیدا کنید. این حالت می تواند به صورت جستجوی پیشرفته با بیشترین امکانات در دسترس باشد. همچنین از رایج ترین سؤال ها در زمینه بیمه تأمین اجتماعی هم خبردار خواهید شد.

در قسمت مربوط به خبرها همواره می توانید خبرهای پربازدید را جستجو کنید و از آخرین خبرهای جدید در رابطه با تأمین اجتماعی اطلاع داشته باشید. در این بیمه حوزه های فعالیتی معمولا بسیار زیاد است ، شما علاوهبر کسب اطلاع از این حوزه ها می توانید از فرم های موجود برای آنها هم اطلاع کسب نمایید.

بهره برداری از اپلیکیشن تأمین اجتماعی من

برای استفاده از مزایای اپلیکیشن تأمین اجتماعی من باید جهت مشاهده کردن انواع اطلاعات خود از جمله سوابق مرحله ثبت نام را به صورت کامل به اتمام برسانید. https://sabeghe.tamin.ir  آدرسی است که می توانید ثبت نام را در آن انجام دهید.همچنین امکان پرداخت کردن هزینه های مربوط به بیمه به صورت کاملا غیرحضوری وجود دارد. با مراجعه به این اپلیکیشن می توانید از کلیه اطلاعات دیگر قابل دسترس آن باخبر شوید.

نظر شما درباره بهره برداری از اپلیکیشن تأمین اجتماعی من چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

مشرق نیوز