همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

خانواده ی شهدا از جمله ارزشمند ترین خانواده ها بشمار می روند. خدمات این گروه از افراد در جامعه ی ما با کیفیت بسیار بالایی در حال ارائه است. بنیاد شهید یکی از مهم ترین سازمانها برای اداره ی امور مربوط به شهدا و خانواده ی آنها می باشد. بنیاد شهید برای این خانواده ها خدمات متنوعی را ارائه می دهد. از اولویت این خانواده ها در استخدام گرفته تا خدمات بیمه ای و استفاده ی آنان از بیمه و کارت دارو و . . .

خدمات بیمه ای و خدمات بیمارستانی از جمله ضروری ترین موارد استفاده ی خانواده ی شما می باشد که باید توجه لازم به این امور بصورت مداوم صورت بگیرد. در حالی که اینگونه نبوده است.

بنیاد شهید

بنیاد شهید

بیمه ها خدمات متنوعی را در نظر گرفتند و تا کنون در خصوص بدهی های به بار آمده از سوی این بنیاد سکوت کردند ، اما از روز جمعه این سکوت شکسته شد و تا زمانی که این بدهی ها از سوی بنیاد شهید پرداخت نگردد به این خانواده های معظم شهدا خدماتی ارائه نمی دهند. این بدهی در حدود 1800 میلیارد تومان می باشد.

تمام این بدهی ها بسیار بحث برانگیز است. در خصوص ارائه ی خدمات پول از جانب بنیاد شهید ، منابع تأمین و پول به آنها پرداخت شده ، اما این بودجه ی تخصیص داده شده با دلایل نامشخص از بین رفته و بودجه ای به بیمه ها داده نشده است. این اتفاق در حالی است که بودجه ی داده شده به بنیاد شهید 92 هزار میلیارد ریال می باشد.

همچنین ببینید :  بهره برداری از اپلیکیشن تأمین اجتماعی من

این بودجه داده شده نه تنها به بیمه ها بلکه به بیمارستانها هم پرداخت نشده است. این ماجرا در طی یک سال گذشته رخ داده است ، در حالی که بیمه و بیمارستانهای تابع هیچ اعتراضی به این روند نداشته و در پایان سال نسبت به این کار واکنشی نشان دادند.