همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

همانطور که اطلاع دارید یک سری از باندها در زمینه بیمه فعال هستند که تنها ضرر زننده هستند ، این بار باندی دستگیر شد که در حدود سه میلیارد سود را در جیب قرار داده بود.

سرقت به شکل های متفاوتی در حال وقوع می باشد ، فرقی ندارد که شما در کدام شرایط قرار دارید ، استفاده از پول دیگران به هر روی مساوی با سرقت خواهد بود. برخی این پول ها را حق خود می دانند و برخی نیز از زرنگی خود ، اما در هر صورت سرقت محسوب شده و  مجازات خاص خود را دارد. امروزه این چنین سرقت ها در زمینه ی فضای بانکی و بیمه ای کشور به وفور دیده می شود که در اکثر موارد باندهای مورد نظر دستگیر شده و اثری از آنها باقی نخواهد ماند. تعداد زیادی از این باندها هم اکنون در زندان ها هستند و در حال طی کردن مجازات خود می باشند.

باند تصادفات ساختگی در ارومیه دستگیر شد!

یکی از بیشترین فعالیت باندهای مورد نظر در زمینه ی تصادفات خواهد بود. در حقیقت طراحی تصادفاتی ساختگی به راحتی امکان پذیر می باشد و با توجه به شرایط فعلی خیابان های کشور که ترافیک نیز بیداد می کند باید چاره ای برای آن اندیشیده شود. یکی از بهترین ابتکارات قرار دادن دوربین هایی کوچک که ثبت کننده وقایع هستند و معمولا در جلوی ماشین ها نصب می شوند. شاید هزینه ای زیاد به همراه داشته باشد اما یکبار نصب آن به پرداخت خسارت های چند میلیونی می ارزد ، تصادف هایی که شما هیچ نقشی در آن ندارید اما توسط باندهایی طراحی می شوند که شما را مقصر جلوه می دهند.

همچنین ببینید :  بیمه نامه شخص ثالث و توقیف خودروها

باند تصادفات ساختگی در ارومیه دستگیر شد!

باند مورد نظر در ارومیه فعالیت داشت و از طرق مختلف در حدود سه میلیارد پول را به دست آوردند. یکی از راه ها ایجاد تصادفات ساختگی در سطح شهر بود و علاوه بر آن باندهایی دیگری هم دستگیر شدند که از مغازه های مختلف همانند فرش فروشی ها دزدی می کردند و حتی از طریق بازی کردن با سلامتی مردم نسخه ای برای آنها پیچیده می شد که هیچ ارتباطی با سلامتی آنها نداشت و تنها راه کسب درآمد بود ، سرمایه ای به دست آوردند .

باند تصادفات ساختگی در ارومیه دستگیر شد!

در تصادفاتی که توسط این باند نیز طراحی و اجرا شد در حدود هفت سال می شود که افرادی مسئول ایجاد این تصادفات بوده و جراحت های سطحی می دیدند. اغلب این تصادفات در قسمت های جنوبی ارومیه رخ می داد ، تعداد آنها در حدود چهل و نه مورد بود . اغلب رانندگان برای ندادن خسارت های سنگین و از دست ندادن کپن بیمه مجبور به دادن رقم درخواستی می شدند.  این باند در حدود هفتاد نفر فعال داشت که در سطح شهر پراکنده بودند و اقدام به ایجاد تصادفات ساختگی می کردند.

نظر شما درباره دستگیری باند تصادفات ساختگی در ارومیه  چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تی نیوز

 

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: