همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

خرید بیمه مسافرتی

خرید انلاین بیمه نامه مسافرتی برای سفر های خارجه

خرید بیمه مسافرتی یکی از چالش های سفر به خارج از کشور بوده اما امروزه میتونید با خرید انلاین بیمه مسافرتی یک بیمه مسافرتی قابل اعتماد در سفر های خودتون داشته باشید. در بیمه میتونید هزینه بیمه نامه رو به صورت انلاین پرداخت کنید و در سریع ترین زمان بیمه نامه رو تحویل بگیرید. در صورتی که نیاز به خرید گروهی دارید با ما تماس بگیرید:

info@bimeh.ir

شماره تماس

02128429963

 

 

برای استعلام قیمت لیست های زیر را پر کنید


بیمه مسافرتی، آسودگی بر فراز ابرها

بیمه یکی از مهم‌ترین مواردی است که باعث ایجاد اطمینان خاطر در افراد می‌شود. از این رو در ابعاد مختلف زندگی به دنبال بیمه‌های مناسبی هستیم که در مواقع آسیب و خسارت، بتوانیم از خدمات آن بهره‌مند شویم.

یکی از ابزارهای مناسبی که می‌توان در راستای جبران هزینه‌های گزاف پیش بینی نشده در حین سفر از آن بهره برد، بیمه مسافرتی است تا در طول سفر، با کمترین دغدغه، از لحظات خود لذت ببریم. این بیمه نامه عبارت است از پوشش صدمات بدنی و بیماری بیمه شده که پس از شروع سفر بروز نموده و یا عارضه ناگهانی و غیر قابل پیش‌بینی که ابتلا به آن یا آغاز آن، پس از شروع سفر بوده و موجب درخواست امداد از طرف بیمه شده یا نمایندگان وی شود. بدین ترتیب با وجود یک بیمه نامه مسافرتی معتبر، می‌توان از جبران هزینه‌های بستری و درمان در بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی، انتقال به مراکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری، فوریت‌های دندانپزشکی، ارسال داروهای ضروری، حواله وجه ضمان، حواله وجه نقد و … آسوده خاطر بود.

بیمه‌ مسافرتی گرچه هزینه‌های سفر را افزایش می‌دهد اما مثل سایر بیمه‌ها، ارزش هزینه کردن دارد. این بیمه، برای پوشش هزینه‌های پزشکی، لغو سفر، گم کردن اسباب سفر و چمدان‌ها، سوانح هوایی و دیگر خساراتی که ممکن است در طول سفر با آن مواجه شویم چه در سطح بین‌المللی و چه در سطح داخلی، در نظر گرفته شده است. البته خدماتی که شرکت‌های بیمه ارائه می‌دهند، ممکن است تفاوت‌های جزئی داشته باشد ولی همه‌ آن‌ها، بیشتر حوادث و خسارات سفر را پوشش می‌دهند. برای تهیه‌ بیمه‌نامه‌ سفر باید همز‌مان با رزرو سفر، هتل و پرواز اقدام کرد. در واقع پیش از سفر باید آن را در اختیار داشت.

بیمه‌نامه ممکن است چند سفره باشد و تعداد نامحدودی سفر را در یک بازه‌ زمانی خاص، تحت پوشش قرار دهد. در زمینه‌ تامین مخارج پزشکی، بیمه‌نامه‌های مختلف با هم تفاوت دارند و ممکن است سطح پوشش آن‌ها با هم متفاوت باشد. بیمه‌نامه‌هایی که سطح بیشتری از مخارج پزشکی را برعهده می‌گیرند، معمولا برای کشورهایی هستند که هزینه‌ مخارج پزشکی در آن‌ها بسیار بالا است.

کشورها و مناطق تحت پوشش بیمه مسافرتی

 

 • سراسر جهان به جز کشورهای درگیر جنگ داخلی یا خارجی
 • کشورهای حوزه شنگن
 • کشورهای خاورمیانه و ترکیه
 • و کشورهای حوزه خلیج فارس

عوامل موثر بر قیمت بیمه‌‌نامه‌های مسافرتی

در تعیین قیمتی بیمه‌‌نامه‌های مسافرتی چندین عامل نقش بسیار کلیدی را ایفا می‌کنند:

 1. کشور مقصد یا منطقه ای که میخوام به اون مسافرت کنیم
 2. میزان تعهد هزینه پزشکی
 3. مدت‌زمان اعتبار بیمه‌نامه مسافری
 4. سن بیمه شده

 

سن بیمه‌شده

 

تفکیک سنی افراد در این بیمه‌نامه به شرح زیر است:

 • زیر ۱۳ سال
 • ۱۳  تا ۶۵ سال
 • ۶۶ تا ۷۰ سال
 • ۷۱ تا ۷۵ سال
 • ۷۶ تا ۸۰ سال
 • ۸۱ تا ۸۵ سال (یا ۸۱ سال به بالا).

 

مدت‌زمان اعتبار بیمه‌نامه مسافرتی

با افزایش مدت‌زمان اعتبار بیمه‌نامه هزینه بیمه‌نامه نیز افزایش می‌یابد. عموماً تقسیم‌بندی مدت‌زمان اعتبار بیمه‌نامه به‌صورت بازه‌های:

 1. ۱ الی ۷ روزه
 2. ۸ الی ۱۵ روزه
 3. ۱۶ الی ۲۳ روزه
 4. ۲۴ الی ۳۱ روزه
 5. ۳۲ الی ۴۵ روزه
 6. ۴۶ الی ۶۲ روزه
 7. ۶۳ الی ۹۲ روزه
 8. 6 ماهه
 9. 1 ساله

نکته بسیار حائز اهمیت در مورد بیمه مسافرتی این است که شرکت‌‌های بیمه تنها سفرهایی با طول مدت کمتر از ۹۲ روز را تحت پوشش قرار ‌می‌دهند. حتی در مواردی که اعتبار بیمه‌نامه ۶ ماهه و یا ۱ ساله است. به این مفهوم که به مدت ۶ ماه یا ۱ سال فرد بیمه‌شده، هر سفری به طول کمتر از ۹۲ روزبه خارج از کشور داشته باشد، شرکت بیمه به تعهدات خود در قبال بیمه‌ شده پایبند خواهد بود.

میزان تعهد هزینه پزشکی در بیمه مسافرتی

میزان تعهد سقف هزینه پزشکی که شرکت‌های بیمه تقبل می‌کنند؛ یکی از عوامل مؤثر در قیمت بیمه‌نامه هستند که این تعهدها عموما به یورو در نظر گرفته می‌شود.

میزان تعهد سقف هزینه های پزشکی در بیمه نامه های مسافرتی به شکل زیر است:

 1. 10 هزار یورو
 2. 15 هزار یورو
 3. 30 هزار یورو
 4. 50 هزار یورو

 

تاثیر مقصد در قیمت بیمه مسافرتی

مقصد مورد نظر که عموماً شرکت‌های بیمه منطقه بندی‌های خود را بر این اساس انجام می‌دهند:

 1. سراسر جهان
 2. سراسر جهان به‌جز آمریکا و کانادا
 3. منطقه شنگن
 4. منطقه خاورمیانه و آفریقا
 5. منطقه کشورهای حوزه خلیج فارس

روش های خرید بیمه مسافرتی

مرسوم‌ترین روش خرید حضوری است که با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های بیمه موردنظر، میسر است.چرا بیمه مسافرتی رو حضوری نخریم؟

این روش با توجه به دوری مسیرها و مشغله روزانه، می تواند وقت‌گیر و دشوار باشد.

 

خرید انلاین بیمه مسافرتی

روش دیگر خرید اینترنتی است که بعضی از نمایندگان بیمه انجام می‌دهند. با استفاده از این روش با ارسال اسکن صفحه اول پاسپورت خود برای نماینده، می‌توانید بیمه‌نامه خود را به‌صورت اینترنتی دریافت کنید.

مشکل این روش این است که نمی‌دانیم کدام یک از نمایندگی‌ها این روش خرید را دارند. با این روش امکان مقایسه طرح‌های مختلف وجود ندارد و باید به تمام شرکت‌های بیمه برای اطلاع از قیمت و شرایط بیمه مسافرتی، ارتباط برقرار کرد که امری زمان‌بر و دشوار است.

بهترین روش خرید بیمه مسافرتی استفاده از سامانه‌ای آنلاین با قیمت‌های دقیق و به‌روز است. از طریق سایت بیمه میتونید به صورت انلاین از چندین ارائه دهنده بیمه بیمه مسافرتی رو خریداری کنید. در اینجا با توجه به شرایط شما و قیمت ها بهترین بیمه به شما نمایش داده میشود کافیتست فریم خرید بیمه مسافرتی رو پر کنید.

نحوه دریافت خسارت را از بیمه مسافرتی

 

شرکت‌های ایرانی بیمه، خارج از ایران شعبه ندارند و نمی‌توانند خدمات ارائه دهند؛ به همین منظور با شرکت‌هایی به نام کمک‌رسان قرارداد دارند. درواقع این شرکت‌های کمک‌رسان هستند که به بیمه‌گزاران بیمه مسافرتی خدمات ارائه می‌دهند. هریک از شرکت‌های بیمه با یک یا تعدادی از شرکت‌های کمک‌رسان قرارداد دارند. بعضی از شرکت‌های کمک‌رسان عبارتند از:

 • Mideast
 • Allianz
 • Evasan

نحوه پیگیری خسارت معمولاً بدین صورت است که موقع بروز حادثه، بیمه‌گزار باید با شماره‌ای که روی بیمه‌نامه مسافرتی خود درج شده است، تماس بگیرد؛ نام، شماره بیمه‌نامه و مدت اعتبار آن را بگوید و حادثه اتفاق افتاده را شرح دهد. طبق حادثه‌ای که رخ‌ داده شرکت کمک‌رسان اقدامات لازم را انجام می‌دهد. بعضی از شرکت‌های کمک‌رسان این خدمات را ندارند و بیمه‌گزار باید شخصاً خسارت خود را پیگیری و پرداخت هزینه کند؛ سپس با ارائه صورتحساب‌های پرداخت‌شده در سفر، هزینه خسارت‌های تحت پوشش بیمه مسافرتی را از کشور محل اقامت خود دریافت کند.

اخرین مهلت خرید بیمه مسافرتی

ذکر این نکته ضروری‌ست که فقط تا لحظه‌ قبل از خروج از کشور می‌توان خود را تحت پوشش بیمه‌ مسافرتی قرار داد و به محض درج مهر خروج بر روی پاسپورت، ثبت بیمه مسافرتی امکان‌پذیر نخواهد بود.

فرم خرید بیمه مسافرتی

برای خرید انلاین بیمه مسافرتی فرم زیر را پر کنید, بعد از پر کردن فرم از طرف کارشناسان بیمه ای با شما تماس گرفته میشود. با پرداخت انلاین هزینه بیمه نامه مسافرتی میتونید سریع تر بیمه نامه مسافرتی خودتون رو صادر کنید.