یکی از مشکلات عمده‏‎ای که در بین متخصصان خصوصاً متخصصان رشته دهان، فک و صورت دیده می‎شود، کمبود شدید داروی بی حسی می‎باشد.

برای آنکه یک جراح بتواند دندانی را ترمیم کرده و یا بتواند تغییری را بر روی دهان یک فرد ایجاد کند یکی از بهترین و کامل‎ترین روش‎های درمانی در ابتدا بی‎حس نمودن دهان فرد خواهد بود. این بی‎حسی کمی متفاوت از بی‎حسی‎های مربوط به سیستم‎های جراحی دیگر هستند، زیرا دوز آن و نوع تأثیری که دارد متفاوت خواهد بود، بنابراین این دارو باید همیشه در بازار موجود باشد تا بتوان اعمال مربوط به جراحی نمودن دهان و دندان را انجام داد. اما گویا بر اساس اظهارات مربوط به جراحان این دارو با کمبود شدیدی مواجه شده است.

کمبود داروی بی حسی را پیگیری کنید!

جراحان مربوط به فک و صورت و دهان اعتراض‎های زیادی را در این رابطه انجام داده‎اند که برای ادامه‎ی روند فعالیتی خود حتما نیاز دارند تا از این داروهای بی حسی استفاده نمایند در غیر این صورت نمی‎توانند هیچ کاری را انجام دهند، اما متأسفانه اعتراض‎های آنها به جایی ختم نشده و همچنان پا برجا است و کمبود شدید داروی بی‎حسی نیز دیده می‎شود. اما این موضوع تنها به این نکته ختم نمی‎شود، بلکه از نظر تجهیزات پزشکی نیز ما با کمبودهای بسیاری روبه رو هستیم.

اگر کمبودهای مربوط به حوزه‎ی دندانپزشکی و پزشکی به خوبی برطرف نشود می‎توانیم این انتظار را داشته باشیم که عوارض ناشی از آن شدیدتر خواهد شد. این تنها مربوط به اعمال جراحی متفاوت در حوزه‎ی کاری دندانپزشکی اعم از ایمپلنت، عصب‎‏کشی  و . . . ختم نمی‎شود، بلکه در زمینه‎ی تجهیزات مهمی که مربوط به حوزه‎ی پزشکی هم هستند مشکلاتی دیده شده که گویا قابل رفع نیستند و علت آن را بر دوش تحریم‎ها می‎اندازند.

همچنین ببینید :  Testimonials, Critiques And Opinions About Bongacams

کمبود داروی بی حسی را پیگیری کنید!

کمبود داروی بی حسی یکی از مشکلاتی است که اکنون در حوزه‎ی دندانپزشکی نمود بیشتری پیدا کرده است. شاید در گذشته‎، نبود برخی از مواد اولیه مورد توجه بود اما حالا فراتر از آن یعنی یکی از ضروریات دندانپزشکی که داروی بی‎حسی است وجود ندارد و این خود یک فاجعه‎ی بزرگ را به دنبال خواهد داشت. شاید بتوان با پیگیری‎های مختلف حداقل از روند آن تا حدود زیادی کاست و پیش از آنکه وارد شدن آنها به صورت کامل منتفی شود حداقل از آن پیشگیری به عمل آورد.

نظر شما درباره کمبود داروی بی حسی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تی نیوز