همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

هزینه های مربوط به دندانپزشکی با توجه به شیوع زیاد این نوع درمان ها در این روزها نیاز دارد تا تغییراتی را به خود ببیند.

یکی از بحث های بسیار داغی که این روزها وزیر بهداشت در خصوص آن به بررسی پرداخته و ضرورت آن را بسیار مهم می داند در ارتباط با حضو بیمه های دندانپزشکی می باشد. این بیمه ها باید وجود داشته باشند تا بتوانند شرایط ایده آلی را برای هزینه های درمانی بخصوص هزینه های ابتدایی و مهم به وجود آورند ، در غیر این صورت مردمی که توان پرداخت این هزینه ها را ندارند باید در انتظار نابودی دندان های خود باشند.

هزینه های دندانپزشکی و توجه وزیر بهداشت

حوزه ی دندانپزشکی کشور برخلاف حوزه درمانی یکی از پرچالش ترین کارها به شمار می رود زیرا شما نمی دانید که چه کاری را باید انجام دهید و از همه مهم تر واردات مربوط به مواد اولیه می تواند بر سختی کار نیز اضافه کند. اما می توان با اندکی تلاش و تغییر در وند برنامه ریزیها این حوزه را نیز به بخش سلامت جامعه افزود و اندکی از هزینه های موجود برای خدمات دندانپزشکی را کاست. تنها نیاز است که برخی از صاحبنظران دست در دست هم بدهند و با همفکری یکدیگر بتوانند شرایطی را رقم بزنند تا این خدمت مهم برای مردم ایران نیز انجام شود.

هزینه های دندانپزشکی و توجه وزیر بهداشت

بیماری های مربوط به دهان و دندان به همان وسعت بیماری های دیگر می باشد و به همین دلیل نیاز به رسیدگی بیشتری دارددر این دولت تلاش ها بر آن است تا بتوان بیمه دندانپزشکی را پایه گذاری کرد که تنها افراد بیمه شده خاص از آن استفاده نکنند بلکه تمامی مردم نیز بتوانند از این شرایط موجود به نفع خود برای بهوبد سلامت خود بهره ببرند. حتی مردمی که در مناطق محروم نیز مشغول به کار هستند این کار باید انجام شود. امروزه تنها پر کردن یک دندان می تواند هزینه های بسیار زیادی را برای شما به وجود آورد کاهش این قبیل از خدمات گامی مهم در بیمه دندانپزشکی خواهد بود.

همچنین ببینید :  چرا در بیمه ی دندانپزشکی ، پرداختی از جیب مردم زیاد است؟( قسمت دوم)

سعی کنیم تا اهمیت موضوع مربوط به سلامت دهان و دندان جامعه را از همان سال های ابتدایی تحصیل یک دانشجوی دندانپزشکی برای او توضیح دهیم. از نظر اصول اولیه مربوط به درمان بیماری های دهان و دندان هیچ مشکلی وجود ندارد اما همانطور که می دانید پس از این گام حضور مواد مصرفی مناسب و درجه یک با قیمت مناسب از مرحله آزمایشگاهی تا سایر مراحل از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد زیرا بیشترین هزینه ها در این بخش صرف می شود.

هزینه های دندانپزشکی و توجه وزیر بهداشت

هر فردی در طول زندگی خود بارها به بیماری دچار می شود. این که بخواهد برای هر بیماری خود هزینه های زیادی را بپردازد نه تنها از نظر مالی بلکه از نظر روحی هم موجب تضعیف او خواهد شد . بنابراین دولت باید بتواند یکی از شعارهای مهم مربوط به سازمان بهداشت جهانی که در حقیقت سلامت کامل جسمی ، روحی و اجتماعی می باشد را در همین زمینه به معرض مشاهده بگذارد تا در حد امکان بتوان با سختی های دیگر موجود در زندگی کنار آمد و به راه خویش ادامه داد.

نظر شما درباره هزینه های دندانپزشکی و توجه وزیر بهداشت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تی نیوز