بیمه سامان در ایران به همراه بانک سامان نام‌هایی هستند که همیشه با هم بوده و چه در زمینه بیمه و چه در زمینه بانکی به یکدیگر کمک کرده و خوشبختانه تا به امروز بی‎وقفه و بدون مشکل به کار خود ادامه داده‌اند. بیمه سامان در بهمن ماه سال 83، شرکت خود را تأسیس نمود و این شرکت با سرمایه‎ای مناسب اقدام به ایجاد رشته‎های مختلف بیمه مثل بیمه عمر و سرمایه، بیمه بدنه خودرو و . . . نمود. در تمامی محصولات بیمه‌ای خود نیز فعالیت‌های درخشانی دارد که نشان دهنده هدف والای بیمه سامان است.

گروه مالی سامان یکی از معروف‌ترین گروه‌های مالی می‌باشد که در هر زمینه‌ای جایی برای فعالیت داشته است. خوشبختانه در هر فعالیتی که قدم نهاده، نتایج قابل قبولی را کسب نموده و تمامی فعالیت‎ها در نهایت به عضو ششم خود یعنی بیمه سامان رسیده است.

همکاران بیمه سامان در شروع راه

بیمه سامان در ابتدای فعالیت خود با همکاری چندین گروه آغاز به کار کرد که از بین تعداد کثیری از آنها می‎توان به چند مورد مانند شرکت مس سرچشمه، شرکت صنایع مس ایران و . . . اشاره نمود. همه این شرکت‌های سرمایه‌گذار در بیمه سامان، کوله باری از تجربه را در رشد و شکوفایی این شرکت نهاده‌اند که ارزش بسیار زیادی داشته و به همین دلیل یکی از مهمترین ارکان پیشرفت بیمه سامان در طی این 13 سال است.

سامان

در هر شرکتی استفاده از نیرویی کارآمد می‎تواند به عنوان یکی از کلیدهای موفقیت آنها محسوب شود. زیرا این افراد خود می‎دانند که مشتری مداری و جلب رضایت مراجعه کنندگان مهمترین اصل در پیشرفت از کارهای یک شرکت به خصوص شرکت بیمه‎ای می‎باشد. زیرا اصلی‌ترین هدف شرکت‌های بیمه باید جذب و نگه داشتن بیمه‌شدگان خود باشد تا بتوانند روز به روز بر تعداد آنها اضافه کنند. این هدف مهم در بیمه سامان هم وجود دارد و همیشه مورد بررسی قرار گرفته و به آن عمل شده است.

محصولات بیمه‌ای بیمه سامان با اندکی تفاوت در جزئیات کارها و ارائه خدمت، توانسته بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. زیرا برخی از قوانین سرسخت در شرایط عمومی و خصوصی بیمه‎ها در این بیمه کمی آسان‎تر گرفته شده تا مردم بتوانند به بیمه سامان اعتماد کنند.

اهداف بیمه سامان

بیمه سامان اهداف مختلفی را دنبال خواهد کرد که این اهداف باید تا سال آینده تحقق یابند و در بین شرکت‌های بیمه‌ای موجود، بیمه سامان را سرلوحه آنها قرار دهد. این شرکت همچنین پذیرای هرگونه سرمایه‌گذاری می‌باشد تا با استفاده از سرمایه‌های بیشتر، خدماتی مناسب‌تر را به آنها عرضه نماید.

اهدافی که این شرکت بیمه‌ای آنها را مهم می‌داند این است که نسبت به سایر شرکت‌های موجود بتواند تغییراتی را در بسته‎های بیمه‎ای خود ایجاد نماید تا یک سری خدمات جدیدی به مردم عرضه گردد. در این مسیر به تمامی اصول و قوانین موجود برای بیمه پایبند خواهد بود تا حقی از کسی ضایع نگردد و همواره این اطمینان دوطرف حفظ شود. این شرکت می‎تواند از تیم‎هایی استفاده کند که همواره در خود همکاری دارند و هدفی به بزرگی آبادی ایران و رفاه اجتماعی را دنبال می‎کنند.