همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

سال جدید و تغییراتی که در روند کاری سازمان تأمین اجتماعی به وجود آمده می تواند به یکی از بزرگترین تحولات تبدیل شود.

سازمان تأمین اجتماعی و حمایت از کالای داخلی

سال 97 از راه  رسید ، برطبق آیین همه ساله ، رهبر ما امام خامنه ای شعاری را برای آن سال انتخاب می کنند. با توجه به مهم بودن مسئله اشتغال و تولید داخلی امسال برای حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شد تا همگان با اهمیت این موضوع بیشتر آشنا شوند و از خرید محصولات بی کیفت اما برند خارجی خودداری کنند. زیرا همان محصولات حتی با کیفیت بهتر در داخل ایران با قیمتی به صرفه تر تولید می شود ، پس بهتر است تا سرمایه ملت را در جیب خارجی ها نریزیم و در همین کشور خرج کنیم.

سازمان تأمین اجتماعی و حمایت از کالای داخلی

سازمان تأمین اجتماعی که سازمان بیمه ای در ایران می باشد همواره به این موضوع اهمیت زیادی داده است و خود را به عنوان عضوی از ایران عزیز موظف دانسته تا از این شعار حمایت کند و همواره برای رونق گرفتن تولید و خرید کالای ایرانی برنامه ریزی ها و تلاش ها را به کار ببندد.

متأسفانه در سال های اخیر با توجه رشد قارچ گونه ای که کارخانجات داشته اند و همچنین ورود کالاهای نامرغوب خارجی ، میزان زیادی از سرمایه ها به هدر رفته و تولید محصولات باکیفیت نیز با مشکلات جدی همراه شده است. از این رو رهبر برای بهتر شدن شرایط تولید داخلی امسال را سالی دانسته که باید تمامی تلاش ها و فکرها برای افزایش تویلد داخلی و حمایت برای خرید آنها باشد. از طرفی این بدین معنا نباشد که از کیفیت کار کاسته شود ، زیرا خود به خود تعداد طرفداران کاهش خواهد یافت و عملا کاری از پیش برده نخواهد شد.

همچنین ببینید :  تحریم ها و نقش بیمه تأمین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی و حمایت از کالای داخلی

سازمان تأمین اجتماعی هم یکی از سازمان هایی است که هدف آن رفاه حال مردم می باشد از این رو قصد دارد تا هزینه های گزاف برای خرید کالاهای نامرغوب را با حمایت خود کاهش دهد. این سازمان قصد دارد تا در سال جدید حمایت ها را برای اشتغال زایی در داخل افزایش دهد و این کار را جدیت تمام پیش خواهد گرفت. از این رو می توان حمایت های لازم را از قشر آسیب دیده کارگر هم افزایش داد. در صورتی که بتوان از طرح های داخلی حمایت کرد قطعا ظرفیت های بزرگی در کشور شکوف می شوند و می توان به آینده ای خوشایند نیز امیدوار تر بود. شعار 97 وظیفه ای ملی می باشد که هر فردی باید در توان خود در جهت تحقق آن گام بردارد.

نظر شما درباره  سازمان تأمین اجتماعی و حمایت از کالای داخلی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تی نیوز