همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

رئیس کل بیمه مرکزی در سال جاری همتی می باشد که در خصوص برنامه های امسال توضیحاتی را ارائه نموده است. با هم به این توضیحات توجه خواهیم کرد.

همه ساله مدیران با آغاز شدن سال جدید از نظر کاری به برنامه ریزی هایی برای شروع تا پایان آن سال توجه می کنند و کارکنان خود را برای این کار موظف می دانند. همتی رئیس بیمه مرکزی نیز برای این کار در نظر داشت تا اطلاعاتی را به کارکنان خود بدهد ، از این رو آنها را در سال جدید دور یکدیگر جمع نموده و به ارائه توضیحاتی پرداخته است.

دکتر همتی و انتظارات او در سال جدید

دکتر همتی رئیس بیمه مرکزی قصد دارد تا سال جدید را به شکلی نو آغاز کند. انتظارهایی اس بیمه دارد که با همت کارکنان و برنامه ریزی و اهداف به موقع و صحیح می توان به همه ی آنها رسید و صنعت بیمه را با تحولی بزرگ روبه رو ساخت. دکتر همتی انتظار دارد که برای این صنعت و رونق دادن آن باید تلاش های بسیاری به خرج دهیم و با یکبار کار کردن و برنامه ریزی کردن و توقف فعالیت ها نمی توان انتظاری از تغییرات بزرگ و تأثیرگذاری آنها را داشت.

دکتر همتی و انتظارات او در سال جدید

بیمه مرکزی یکی از نهادهایی می باشد که همه ساله توانسته آنچه در توان دارد را بر روی کار قرار دهد و با وجود ناملایمتی ها و شرایط نامناسب اما به خوبی از موانع عبور کرده و حالا به نقطه ی خوبی رسیده است. رسیدن به یک جایگاه مهم نیست ، بلکه حفظ کردن یک جایگاه به طبع از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.

همچنین ببینید :  برخورداری زنان خانه دار از بیمه

دکتر همتی از خبرهای خوبی اطلاع می دهد. او همواره به این موضوع اشاره دارد که سیستم فعال کاری باید در سال جدید فعال تر از قبل به امور بیمه ای بپردازد تا بتوانیم بیمه ها بخصوص پوشش بیمه اتکایی را به درصد بالایی افزایش دهیم. در این رابطه صحبت های بسیاری صورت پذیرفته و مهم ترین آنها در خصوص بیمه اتکایی نیز بود که قطعا با تغییرات بزرگ تری مواجه خواهد شد. دکتر همتی همچنین از فعالیتی که کارکنان این حوزه در سال گذشته از خود ارائه دادند تقدیر نمود و امیدوار است تا در سال های آتی این فعالیت ها بیش از پیش افزایش یابد.

دکتر همتی و انتظارات او در سال جدید

در سال جاری که بر اساس سعار رهبر باید از تویلدات داخلی و کالاهای ایرانی نیز حمایت صورت پذیرد خود و تیم مربوط به بیمه را موظف دانست تا در این راه یاری رسان بوده و این هدف بزرگ را به سرانجام برسانند.

منبع:

انتخاب