همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

بیمه شخص ثالث در حقیقت یکی از بزرگترین مشکلاتی است که این روزها با آن درگیر هستیم. اما خبر خوشی در راه می باشد.

همانطور که اطلاع دارید در گذشته در صورت بروز یک تصادف نیاز بود تا هرچه سریع تر تمامی تخفیفات مربوط به بیمه شخص ثالث حذف گردد ، اما امروزه اینگونه نیست. در حقیقت وجود یکبار تصادف مانعی برای تخفیفات شما نخواهد بود و این تصادفات نیز دسته بندی خواهد شد. اگر شما دوست دارید تا از تخفیفات لذت ببرید باید محتاط تر باشید تا بتوانید از تخفیف بیمه ای خوبی نیز برخوردار شوید ، در غیر این صورت تمامی کپن های تخفیفی شما از بین خواهد رفت.

خبر خوش برای بیمه شخص ثالث

در حقیقت این یک ظلم است که فرد تنها به دلیل یک بار تصادف خود که شاید این تصادف هم به دلیل عدم رعایت قانون از سوی فرد دیگری باشد بخواهد تمامی تخفیفات مربوط به بیمه های خود را  ازدست بدهد. با بررسی های بیمه مرکزی تحقیقات نشان می دهد که تا حد امکان چنین شرایطی به صرفه نیست و می تواند از اشتیاق افراد در جهت استفاده از بیمه شخص ثالث نیز جلوگیری نماید.

از این به بعد دیگر چنین شرایطی وجود ندارد ، در حقیقت شما می توانید سابقه بیمه ای که از ابتدا تا به امروز داشته اید را استفاده نمایید و از آن لذت ببرید. در صورتی که تصادفی برای بار اول رخ دهد که معمولا تصادف با عابر پیاده یا هر شخص دیگری خواهد بود به میزان بیست درصد از تخفیف بیمه ای فرد کاسته می شود ، در صورتی که تصادف برای دومین بار اتفاق افتد این میزان به سی درصد و برای سومین بار هم به چهل درصد کاهش خواهد یافت. قطعا کم شدن سوددهی برای روزهای پی در پی می تواند به ضرر فرد تمام شود.

همچنین ببینید :  اتفاقات مهم صنعت بیمه در سال گذشته

خبر خوش برای بیمه شخص ثالث

حتی اگر فرد سه بار پی در پی تصادف نماید قطعا در نهایت می تواند باز هم از تخفیف بیمه ای نیز کمک بگیرد. چنین روندی می تواند توجه یک راننده را بیشتر به سوی احتیاط جلب کند. این شرایط می تواند به گونه ای متفاوت برای بیمه ها در نظر گرفته شود. زیرا با شرایط موجود بیمه ها نیز ضرر خواهند کرد. بنابراین یکی از راه حل های مفید برای بیمه ها می تواند به موضوع کم شدن تخفیفات سالانه از ده به پنج درصد باشد.

یکی از راه هایی که بیمه ها می توانند رانندگان خاطی را از رانندگان محتاط تشخیص بدهند از طریق نمره های منفی است که در سیستم برای آنها ثبت خواهد شد. زمانی که شرکت های بیمه ای بتوانند از طریق سامانه مربوط به نیروی انتظامی اطلاعات را دریافت کنند قطعا روند کار با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. اما در صورتی که فرد در هر سال تصادفی به همراه داشته باشد و تعداد تصادف های او سر به فلک بزند قطعا باید جریمه زیادی را پرداخت نماید.

خبر خوش برای بیمه شخص ثالث

در شرایط کنونی که تخفیفات در نظر گرفته شده است ملاک توجه به مردم می باشد تا مردم نیز بتوانند از شرایط موجود به نفع خود استفاده کنند. این می تواند انگیزه ای هم برای فعالیت های آنها باشد.

نظر شما درباره خبر خوش برای بیمه شخص ثالث چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تی نیوز