همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

دفترچه های بیمه تأمین اجتماعی دفترچه های پرکاربردی می باشد که دائما برای تمدید آن باید به شعبه مورد نظر نیز مراجعه نمود.

شعبه های بسیاری از تأمین اجتماعی در سرتاسر دنیا وجود دارد که معمولا ارائه خدمت می دهند ، برخی از آنها  با شرایط سختی نیز همراه هستند و نیاز است تا ساعت ها در صف برای تمدید دفترچه نیز قرار گرفت ، اما در مقابل برخی از شعبه ها هم وجود دارند که مدت زمان کمتری برای تمدید دفترچه در آن وجود دارد که معمولا با توجه به جمعیت تحت پوشش نیز این رخداد انجام خواهد شد.

تمدید دفترچه ها در هر شعبه ای از تأمین اجتماعی

سازمان بیمه تأمین اجتماعی درصدد بود تا بتواند دفترچه ها را حذف نموده و از این پس از طریق کارت تمامی کارها را انجام دهد و تمدید نیز به صورت سیستمی انجام شود اما گویا در طرح های آزمایشی با موفقیت زیادی همراه نبوده و به ناچار به همان شرایط قبلی خود نیز بازگشت. استفاده از دفترچه ها همچنان پابرجا خواهد بود و تاکنون جایگزینی برای آنها انتخاب نشده است ، از این رو باید تمهیداتی در جهت اعمال تغییرات نیز در نظر داشت . یکی از تمهیدات جدیدترین قانونی است که بیمه تأمین اجتماعی برای رفاه حال مشتریان خود نیز در نظر داشته و همواره برای آن ارزش قائل می باشد.

تمدید دفترچه ها در هر شعبه ای از تأمین اجتماعی

در گذشته برای تمدید کردن دفترچه نیاز بود تا به همان شعبه ای که کارهای مربوط به ثبت نام و به صورت کلی بیمه پردازی شما را انجام می دهد مراجعه می نمودید اما امروزه این امکان وجود دارد که به هر شعبه در دسترس خود بخصوص شعبه های خلوت تر نیز مراجعه نمایید. در این صورت تمامی شعبه ها با کار درگیر خواهند بود و همچنین در وقت شما هم صرفه جویی خواهد شد. سومین هدف نیز تمدید دفترچه خواهد بود که از این طریق امکان پذیر می باشد.

همچنین ببینید :  بیمه عمر و باز هم عدم موفقیت ایران در این رشته بیمه ای

تمدید دفترچه ها در هر شعبه ای از تأمین اجتماعی

علاوه بر تمدید کردن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی در هر جایی از این ایران عزیز می توانید به یکی از شعبه های بیمه تأمین اجتماعی نیز مراجعه نمایید و برای تعویض کردن دفترچه خود نیز اقدامات لازم را انجام دهید . به سرعت عملیات مربوط به تمدید و یا تعویض دفترچه بدون هیچ مشکلی برای شما انجام خواهد شد. این شرایط هم برای تمامی بیمه شده ها و هم برای تمامی افرادی است که از طریق بیمه تأمین اجتماعی برای دریافت مستمری خود نیز اقدام می کنند. برای این کار بزرگ نیز زیرساخت های مربوط به شبکه تغییر گسترده ای پیدا کرد تا همه ی اطلاعات در تمامی شعبه های ایران وجود داشته باشد.

منبع:

تی نیوز

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: