همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

اتومبیل یک وسیله آهنی برای استفاده ی انسان می باشد. این وسیله در هر نوع و قیمتی که باشد در اثر برخورد به یک اتومبیل دیگر ، دیوار ، یا یک فرد صدمه خواهد دید. البته میزان این صدمه از نظر ظاهری با کمی تفاوت دیده می شود. مثلا برخی از اتومبیل ها در یک تصادف شدید، بطور کلی از بین می رود اما در برخی از اتومبیلهای دیگر اینگونه نیست و تنها بخشی از آن آسیب دیده است. از این رو داشتن بیمه های اتومبیل اعم از بدنه ، شخص ثالث و سرنشین بسیار با ارزش خواهد بود.

در خصوص بیمه ی شخص ثالث حالت اجبار وجود دارد و آسیب به هر شخص غیر از راننده و سرنشینان توسط آن پرداخت می گردد. در مورد بیمه ی سرنشین هم که برای جبران خسارت جان سرنشینان داخل اتومبیل می باشد که می توانند از رده ی ضعیف تا قوی دچار آسیب بشوند.در انتها بیمه ی بدنه ی اتومبیل یکی از بهترین بیمه ها برای اتومبیلها می باشد. هرگونه خسارتی که به اتومبیل در طی تصادف ، دزدی ، آتس سوزی و . . . وارد می شود در این بیمه جای دارد. هرگونه کاری که بر روی اتومبیل شما انجام شود اعم از تعمیرات جزئی یا قطعه ای توسط شرکت بیمه گر بر اساس قیمت همان روز محاسبه می گردد.

بیمه ی اتومبیل

بیمه ی اتومبیل


بیمه های اتومبیل معمولا به صورت کپنی هستند ، هرچه رانندگی فرد بهتر باشد کوپنهای موجود هم از تخفیف بیشتری برخوردار می شوند و این امتیاز می تواند از صاحب قبلی اتومبیل به صاحب جدید آن منتقل بشود. این اصلاح در قانون بسیار مهم و ارزشمند خواهد بود.

همچنین ببینید :  افزایش قیمت بیمه بدنه در دستور کار قرار دارد؟

در صورتی که شما تمایل داشته باشید می توانید پول بیشتری پرداخت کرده و اتومبیل خود را به انواع بیمه ، از جمله بیمه ی اتومبیل در برابر آتش سوزی ، بیمه ی اتومبیل در برابر هر گونه آسیب عمدی همچون اسید پاشی بر روی ماشین ، شکستن شیشه های اتومبیل ، بلایای طبیعی همچون سیل ، زلزله ، افتادن درخت بر روی اتومبیل و . . . نیز مجهز کنید. بدین ترتیب دیگر نگران هیچ اتفاقی برای اتومبیل خود نخواهید بود . بیشتر افراد تمایل به استفاده از این بند قوانین بیمه ی اتومبیل را ندارند ، اکثر افرادی که از آن استفاده می کنند معمولا صاحبان خودروهایی با کیفیت بالای خارجی می باشند. چنین بیمه ای برای همه ی اتومبیلها ضروری است و نباید در استفاده از آن غفلت شود.