همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

بیمه ها می تواند با استفاده از نیروی انسانی فعال خود در زمینه ای بیمه ای با رشد چشمگیری مواجه شوند که این کار تنها از عهده یک انسان برخواهد آمد.

بارها از گوشه و کنار شنیده ایم که بیمه ها قصد دارند تا باکاهش نمایندگی های خود و الکترونیکی کردن کارها میزان رشد خود را به حداکثر برسانند. این کار شاید از نظر زمانی بسیار خوب باشد اما قطعا نمی تواند مشکلات موجود را از سر راه بردارد. امروزه بازاریابی در زمینه ی نفت بسیار ارزشمند است و باید تا حد امکان شرایط بهینه ای برای آن در نظر گرفته شود. این بهبود در زمینه ی فعالیت های موجود بیمه ای تنها از عهده ی یک انسان با عاطفه و شعور خاص خود برخواهد آمد. هیچ سیستمی نمی تواند کاری که یک فرد در زمینه ی بازاریابی انجام می دهد را دچار تغییر کند.

بیمه ها و استفاده از نیروی انسانی فعال

هرچه بتوانیم از نیروی انسانی فعال در زمینه های مختلف استفاده کنیم ، نه تنها رشد از نظر اقتصادی نصیب ما خواهد شد ، بلکه می توان انتظار داشت که علاوه بر آن رشد بسیار خوبی در زمینه ی بهره وری و کاهش میزان بیکاری هم به وجود خواهد آمد.  این نیروها می توانند در زمینه ی بیمه سلامت و همچنین در سایر زمینه ها هم به صورت فعالانه کارهایی را انجام دهند که به نفع بیمه و مردم باشد. طرح های تحقیقاتی که بتواند جذب بیشتر مشتری را به همراه داشته باشد از جمله طرح هایی است که نیازمند بودجه کافی خواهد بود.

بیمه ها و استفاده از نیروی انسانی فعال

این تحقیقات باید به صورت کارشناسانه انجام پذیرد ، تنها استفاده از نیرو کفایت نمی کند بلکه باید به صورت عملی هم این کار به صورت جدی پیگیری و اجرا شود. افرادی که به عنوان نیروی انسانی در زمینه ی بیمه فعالیت دارند باید از نظر سواد ، ارتباطات اجتماعی و بسیاری از رفتارهای دیگر الگویی باشند تا مردم با دیدن آنها به واقعیت و صحت اطلاعات ارائه شده توسط آنها ایمان آورند. فن بیان و شیک پوشی از دیگر رازهای جلب افراد می باشد.

همچنین ببینید :  آیا بر بیمه نامه های فروشی نظارتی وجود دارد؟

بیمه ها و استفاده از نیروی انسانی فعال

مقایسه ای بسیار کوتاه در فعالیت های مربوط به نیروی انسانی ایران و سایر کشورها نشان می دهد که سهم حدود سی درصدی نمی تواند نیازهای ما را در این زمینه برطرف کند. این سهم باید بتواند در یک بازه زمانی به حدود هفتاد درصد نیز افزایش یابد تا موفقیت های بعدی ناشی از آن قابل مشاهده باشد. این نیروی انسانی است که می تواند در یک جامعه نقش با ارزشی داشته باشد و یک کشور را به ثروت بزرگی برساند.

نظر شما درباره بیمه ها و استفاده از نیروی انسانی فعال چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تی نیوز

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: