بیمه نوین یکی دیگر از بیمه‎های نوظهور در ایران است. این بیمه در زمره 17 شرکت دیگر قرار گرفت و بعنوان هجدهمین شرکت نامی از خود بر جای جای گذاشت و در بیمه مرکزی ایران خود را به اثبات رساند. زیرا از نظر بیمه مرکزی پس از بررسی‎های صورت گرفته، این شرکت توانایی خدمت به مردم شریف ایران را دارد و توانایی لازم در آن مشاهده گردیده است.

سرمایه‎گذاران بیمه نوین

شرکت بیمه نوین فعالیت رسمی خود را از 84 شروع کرد . این شرکت سرمایه‎گذاران مالی بسیاری همچون: بانک اقتصاد نوین، صنایع بهشهر، شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران، شرکت پیمان کاری استراتوس و . . . را داشته است.
این شرکت با سرمایه 80 میلیاردی خود قصد دارد تا به برخی اهداف خود همچون سرمایه‎گذاری سوده از طریق ذخائر مالی موجود، انجام تمام عملیات مربوط به بیمه در رشته‎های گوناگون بیمه‎ای، بیمه‎های اتکائی و . . . نیل پیدا کند. رسیدن به این اهداف نیاز به صرف هزینه و زمان طولانی دارد اما نشدنی نیست. تنها به پشتکار و تلاش شرکت بیمه نوین وابسته می‎باشد.

اهداف بیمه نوین

بیمه نوین همچون هر شرکت بیمه‎ای یک سری خط مشی‎هایی برای خود تدوین کرده است که به برخی از آنان می‎توان اشاره کرد:
مشاوره کاملا رایگان و تخصصی به تمامی بیمه گذاران این شرکت.
مشاوره در زمان تعیین خسارت برای افرادی که مورد خسارت واقع شدند.
کارشناسی‎های لازم و دقیق در هر مورد بیمه‎ای و دسته‎بندی نتایج و پرداخت حق بیمه در کوتاه ترین زمان ممکن.
قبل از بیمه، از چیزی که قرار است مورد بیمه قرار گیرد بازدید بعمل می‎آید، تا بهترین و متناسب‎ترین قیمت برای آن در نظر گرفته شود.
درج تمامی شرایط و قوانین مورد استفاده در این شرکت بیمه‎ای در داخل بیمه نامه بیمه شده و بیمه گذاران.
رعایت یک سری ضوابط در تعیین کارمندان خود و انتخاب برترین آنها جهت ارائه خدمات به هموطنان عزیز.

همچنین ببینید :  مشکلات مربوط به دارو و مطالبات داروسازان

بیمه نوین

انتشار تارنمای بیمه نوین

وحیدرضا جمالی؛ مدیر بیمه‎های اشخاص انفرادی شرکت در خصوص انتشار خبر تارنمای شرکت بیمه نوین اینطور توضیح داد که:
در گذشته یک سری نیازسنجی‌هایی برای بیمه نوین انجام رفت که این نیاز سنجی‎ها در مسیر توسعه بیمه‎های عمر و سرمایه گذاری و ارتقای سطح کیفی ارائه خدمات در حوزه پشتیبانی محصول در این شرکت بوده است. بر اساس نتایج به دست آمده و با توجه به نیازی که بیمه گذاران بیمه‎های عمر و سرمایه‎گذاری برای دسترسی به اطلاعات بیمه نامه خود و خدماتی مانند پرداخت اقساط حق بیمه، پایگاه تخصصی بیمه‎های زندگی شرکت بیمه نوین و . . . داشته‌اند شرکت بیمه نوین تصمیم گرفت تا اینگونه اعمال به صورت آسان‌تری انجام شود تا به صورت آنلاین و به سرعت به اینگونه امور رسیدگی شود. به همین دلیل بیمه نوین به را ه‌اندازی یک تارنما به آدرس life.novininsurance.com اقدام کرد.
با این تارنما یک سری کارها همچون بررسی اقساط پرداختی بیمه، بازخرید روزشمار و. . . به راحتی قابل مشاهده خواهد بود. همچنین در صورتی که سوالی برای شما پیش آمده باشد یا به مشکلی برخورد کرده باشید می‌توانید از طریق این آدرس و با کمک کارشناسان به رفع آن بپردازید.

منبع:
http://bina.ir