بیمه معلم یکی از بیمه‌هایی است که در کشور ما در حدود 20 سال فعالیت دارد. در طی این سالها سود و ضررهای بسیاری را تجربه کرده، اما فعالیت‎های این شرکت خصوص در سالهای اخیر از سوی بسیاری از شرکت‎های بیمه‎ای حتی بازار بورس و فرابورس قابل تأمل می‎باشد. زیرا اکثر بیمه‎ها با وجود ضررهای بسیاری که داشته و در عوض سود کمی را که تجربه نموده‎اند، در این بازار حضور دارند. همچنین اطلاعات مالی شرکت‌های موجود در این بازار قابل دیدن است و در نهایت نماد آنها بر روی تابلوی بورس قرار خواهد گرفت.

اهمیت حضور داشتن در بورس

حضور داشتن شرکت‌های مختلف در بورس اوراق بهادار و فرابورس برای بسیاری از افراد موجود و فعال در آنجا می‌تواند بسیار با ارزش باشد. زیرا شما با وجود ضررهایی که برای شرکت بیمه‌ای خود داشته‌اید به دلیل اعتبار و اندک سرمایه خود می‌توانید از تسهیلاتی در این رابطه برخوردار شوید و وضع شرکت بیمه را از وضعیت بد به خوب تبدیل کنید. علاوه بر این مزیت مزایای بسیار زیاد دیگری هم وجود دارد که بیمه معلم از همه آنها استفاده نکرده و روز به روز هم بر سرمایه آن افزوده می‌شود. این سرمایه تا جایی پیش رفت که برای اثبات حقیقی بودن آن نیاز به رد پولشویی بوده است.

بیمه معلم

در نتیجه بیمه معلم در این سالها که همه شرکت‎های بیمه سرمایه موجود خود را به دلیل زیان‎های بسیاری که بیمه شخص ثالث و بیمه درمان به وجود آورده از دست داده‎اند و سود کمی را داشته‎اند، بیمه معلم همین روند را داشته و حتی ضررهای بسیاری را متحمل شده است.

همچنین ببینید :  Dirtyroulette Review Upd

خواسته شرکت‎های بیمه برای حضور بیمه معلم در بورس

اما در نهایت سرمایه آن هر ساله رو به افزایش است و این خود خشم شرکت‎های بیمه‎ای دیگر را افزون کرده که چرا این شرکت در فرابورس و بورس شرکت نمی‌کند تا دارایی‌ها و سود و ضررهای وی و کارهایی که انجام داده مشخص گردد. لازم به ذکر است که بیمه معلم توسط سه گروه بسیار بزرگ تزریق سرمایه می‌شود و هر ساله برای این سرمایه گذاران طرح‌های بیمه‌ای پر سود و جدید و متفاوتی را پدید خواهد آورد.

در طی صحبت‌هایی که با مسئول مربوطه این شرکت در خصوص عدم حضور و نداشتن نماد در بازارهای سرمایه در طی بیست سال فعالیت صورت گرفj، وی در سالهای اخیر روند بیرون آمدن سرمایه شرکت از پولشویی را توضیح داد و اینکه در سال 96 این مهم تحقق پیدا می‌کند و نام شرکت بیمه معلم همچون سایر شرکت‎ها در بورس به گوش می‎رسد. گویا این شرکت هیچ شکی در کار و سرمایه خود ندارد و قصد دارد تا امسال در این بازار شرکت کرده و شک بسیاری از افراد را از بین ببرد. همچنین صحبت کم کاری که در خصوص فعالیت آنها صورت گرفته را با کارهای انجام داده خود در طی سالهای گذشته به همگان نشان دهد.

بسیاری از از فعالان در صنعت بیمه به کارهای مختلفی که این شرکت انجام می‎دهد مشکوک هستند. به همین دلیل مسئول مربوطه این شرکت، حضور قطعی خود را در سال جاری اعلام گردید تا خیال بسیاری از افراد راحت شده و هیجان اینکه این بیمه چه کارهایی را برای افزایش سرمایه انجام داده در دل آنها افزون کند.

همچنین ببینید :  Myfreecams Review With Solutions To Your Burning Questions On This Cam Site

بیمه معلم یک شرکت خصوصی است و تمامی سرمایه‌ها و کارهایی که انجام می‌دهد زیر نظر سرمایه‌گذاران آن خواهد بود، به همین دلیل شرکت‌های دیگر از فعالیت‌های داخلی بیمه معلم آگاه نیستند و خواستار حضور هرچه سریع‌تر این بیمه در بازار بورس می‌باشند.