آیا نام بیمه سرمد به گوشتان آشناست؟ اگر هم نباشد اشکال از شما نیست، بلکه این شرکت یک شرکت تازه تأسیس با سابقه کار در حدود سه سال می‎باشد. شروع فعالیت شرکت بیمه سرمد از تاریخ 24 دی سال 92 است. این شرکت مربوط به سهامی عام بوده و نسبت به شرکت‎های با نام و آوازه دیگر، جوانتر بنظر می‎رسد.

سرمایه‎گذاران بیمه سرمد

این شرکت از آغاز فعالیت خود همواره دو پشتیبان قوی یعنی بانک صادرات و بانک شهر را داشته و به همین دلیل از نظر مالی هیچ نگرانی وجود ندارد. البته شایان ذکر است که به جز این دو بانک که در زمره اصلی‎ترین سرمایه‎گذاران بیمه سرمد به شمار می‎روند، سرمایه گذاران دیگری همچون شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، گروه توسعه اقتصادی رستا و چند شرکت دیگر هم نیز حضور دارند.
شرکت بیمه سرمد با شعار اینکه هر خانواده ایرانی در هر زمان،یک پوشش بیمه‌ای از بیمه سرمد داشته باشد، اهداف خود را در پیش گرفته و با تمام توان خود به فعالیت مشغول است. حوزه فعالیت‌های این شرکت بسیار گسترده است، اما در این جا برای آشنایی شما هموطنان عزیز با این شرکت به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

عمده فعالیت‎های بیمه سرمد

عمده فعالیت‎های بیمه سرمد شامل: انجام عملیات بیمه‌ای در انواع رشته‌های بیمه‌ای زندگی و غیر زندگی، تحصیل پوشش بیمه اتکایی از داخل یا خارج از کشور، قبول بیمه‌های اتکایی از موسسات بیمه داخلی و خارجی ، سرمایه‌گذاری از محل سرمایه، ذخایر و اندوخته‌های فنی و قانونی و . . . می‎باشد.

هر شرکت بیمه‎ای برای خود اهداف و استراتژی‎هایی را دنبال می‎کند که بیمه سرمد هم از این قاعده مستثنی نیست. این شرکت قصد دارد تا سرمایه گذاری‎های بیشتری را در زمینه جذب نیروی انسانی، رشد اقتصادی بیشتر در شرکت، برآورده کردن آنچه مشتریان تمایل به آن دارند، تمرکز بیشتر بر روی بیمه‎های ماندگار همچون بیمه‎های عمر و بازنشستگی و . . . را انجام دهد. این شرکت می‎کوشد تا همچون امانت داری خالص از سرمایه‎هایی که مردم با زحمت به دست آورده اند و دوست دارند تا برای آینده خود با همین سرمایه اندک پشتوانه‎ای قوی بسازند، نگهداری می‎کند.

همچنین ببینید :  You Won`t Imagine Why These Are The 9 Best Adult Webcam Sites!

بیمه سرمد

همانطور که اطلاع دارید اخیرا نمایشگاهی با نام «صندوق‎های بازنشستگی پیشران توسعه ملی» راه اندازی شده و شرکت بیمه سرمد هم با توجه به فعالیت‎ها و جلب رضایت مشتریان خود گام در این نمایشگاه گذاشته و یک غرفه را به نام خود کرده است. در همین راستا اسماعیل دلفراز مدیرعامل این شرکت از این غرفه و همچنین از تمامی غرفه‎های موجود در نمایشگاه بازدید کرد تا شمایی کلی از آنها را به دست آورد. او در خصوص بازدید از این نمایشگاه، احساس خود را اینگونه بیان کرد که با کوشش معاونت اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی چنین نمایشگاهی برگزار شد تا ما شاهد بزرگترین رویداد صندوق‌های بازنشستگی در ایران باشیم. با وجود این همه فعالیت و تلاش ، پیشرفت‎های موجود در این عرصه قابل ستایش است.
از بین شرکت‎های بیمه‎ای، شرکت بیمه سرمد هم تمام تلاش خود را به کار گرفت تا به موفقیت چشمگیری در این زمینه برسد.
هرچه میزان سرمایه گذاری در یک شرکت بیمه‎ای گسترده‎تر و قوی‎تر باشد، این شرکت می‎تواند در پروژه‎های عظیم گام بردارد و پیشنهادهای ویژه‎ای برای مشتریان خود داشته باشد. ما هم امید داریم تا چنین سرمایه گذارانی در شرکت بیمه سرمد سرمایه گذاری کرده تا با هم در بهبود زندگی مردم ایران و کاهش هزینه‎ها سهیم باشیم. شرکت بیمه سرمد با حضور چهار صندوق بازنشستگی، هلدینگ‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه آنها و فعالان اقتصادی داخلی و خارجی، کار خود را آغاز کرد.
اسماعیل دلفراز مدیرعامل شرکت بیمه سرمد در خصوص یکی از مهمترین اهداف و استراتژی‎های بیمه سرمد، یعنی بیمه عمر خبر داد، که گام‎های مؤثری در این زمینه برداشته شده و با عنایت خداوند متعال در این زمینه هم موفقیت‎های بزرگی در انتظار شرکت قرار داد. اما یک انتقاد از برخی شرکت‎های بیمه#ای هم داشت که چرا با شکستن نرخ بیمه‎ها در پی جلب مشتری هستند. به جای این کار باید در عرصه بیمه کشور به فکر نوآوری و شکوفایی بود تا مشتریانی دائمی را به سوی شرکت خود جلب کنند.

همچنین ببینید : 

Chicas directo hot placeres

منبع:
http://bina.ir/