شاید امروزه بیش از گذشته اهمیت بیمه مسافتی برای افراد ملموس‌تر شده باشد. تا زمانی که افراد در فرودگاه کشور دیگر دچار مشکل نشود و نتوانند از هیچ طریقی مشکل خود را حل نمایند، نمی‌توانند با اهمیت بیمه مسافرتی آشنا شوند. به همین دلیل بیمه سامان در فرودگاه امام، جایگاهی را برای مشاوره این بیمه بنا گردانده تا به مسافران عزیز در همین زمینه مشاوره دهد. زیرا تنها زمان مفیدی که مسافران آن را از دست می‌دهند، به خصوص در لحظه‌های آخر سفر به کشوری دیگر، زمان‎هایی است که باید برای انتظار پرواز هدر بدهند.

در آن زمان می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن با این بیمه آشنا شده و در صورت تمایل همانجا با استفاده از مدارکی که در دست دارند به عضویت دربیایند. اما حال زمان آن فرا رسیده تا مثال‌هایی در خصوص مزایای استفاده از بیمه مسافرتی بیمه سامان بیان نماییم. پس با سایت بیمه، بهترین سایت مشاوره دهنده آنلاین همراه باشید.

چتر حمایت بیمه سامان در خارج از کشور

در سفر بسیار خوشحال هستید و به کشور مربوطه وارد می‎شوید. در فرودگاه منتظر چمدان‌های خود هستید که ناگهان متوجه عدم وجود چمدان در محوطه خواهید شد. در آن لحظه است که عرق سردی بر روی پیشانی شما قرار خواهد. زیرا چمدان شما توسط فرد دیگری برداشته شده و شما نمی‎دانید که آن فرد به کجا خواهد رفت. در نتیجه هیچ دسترسی به چمدان خود ندارید. مدارک شما، پاسپورت، پولهای تبدیل شده و بسیاری از وسایل شخصی شما در داخل همان چمدان قرار دارد و تنها به علت یک تشابه ظاهری از دست داده‌اید.

بیمه سامان

موقعیتی دیگر این است که در زمان رفتن به هتل خود، دزدی چمدان شما را با خود ببرد! حال چه خواهید کرد؟؟ در این موارد که فکر رسیدن به چمدان باید به صورت کلی از ذهن خارج شود، زیرا همچون مسافر پرواز نیست که بتوان از روی مشخصات آن را پیدا نمود.

لپ تاپ با تمام پروژه‌های درون آن که جهت مأموریت با خود به همراه داشته‌اید، همچنین داروهای فشارخون که از ایران تهیه نموده‌اید در داخل کیف قرار دارد. شما در کشور غریبی هستید که هیچ جایی را نمی‌شناسید، با تور هم نبودید که حداقل از آن طریق به جایی دسترسی داشته باشید. بی کس و تنها چه خواهید کرد؟؟؟؟

نگران نباشید در مسافرت خود که فرقی ندارد در کدام کشور باشد شما همیشه یک همراه به نام بیمه سامان با بیمه مسافرتی را خواهید دید. هر مشکلی که برای شما رخ داده باشد چه از نظر مدارک و چه خسارت مالی؛ همه و همه توسط بیمه مسافرتی بیمه سامان برطرف خواهد شد.

نحوه یاری بیمه سامان

بیمه سامان خسارتی به پول ایران را به حساب شما واریز نمی‌کند، بلکه می‎داند که شما در کدام کشور قرار دارید و به همین دلیل پولی که در همان کشور رایج می‌باشد را برای شما فراهم خواهد نمود و در همانجا توسط واسطه‌هایی که دارد به دست شما خواهد داد. مسئولیت مدارک گم شده را برعهده خواهد گرفت و به همین دلیل بازگشت شما بدون هیچ مشکلی انجام خواهد شد.
هر ساعت از شبانه روز در هر جایی که باشید اگر از نظر حال جسمی به مشکل برخورد کردید نگران هزینه‌ها نباشید. زیرا به صورت آنی برای شما واریز خواهد شد. امیدواریم برای هیچ یک از هموطنان در سفر فوت پیش نیاید؛ اما در این صورت هم تمام کارهای لازم و هزینه‌های مختلف انتقال و . . . توسط بیمه سامان صورت خواهد گرفت.