همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

بیمه رازی یکی از معتبر ترین شرکت های بیمه ای در کشور ایران محسوب می شود و در ایران نمایندگی های بسیاری دارد. نام رازی نشانگر جلب رضایت شماست و به همین مناسبت و همچنین مصادف با شروع ایام دهه ی فجر برای بیمه شوندگان خود تخفیف مناسبی را در نظر گرفته است. به همین دلیل از هموطنان عزیز خواستار حضور در این شرکت بیمه ای می باشند. این تخفیفات ویژه تنها از تاریخ دوازده بهمن تا بیست و دوم بهمن ماه ادامه دار است. پس هرچه سریع تر اقدام کنید. این تخفیفات که در تاریخ محدودی در نظر گرفته شده است به شرح زیر می باشد.

تخفیف در رشته های بیمه ای :
بیمه بدنه خودرو
بیمه های آتش سوزی که شامل آتش سوزی در منازل مسکونی ، انبارها ، کارخانجات و سایر مراکز صنعتی نیز می باشد.
بیمه های سفرهای خارجی
بیمه حوادث
بیمه مهندسی
بیمه عمر
بیمه مسئولیت
بیمه باربری
و . . .

بیمه رازی

بیمه رازی

میزان تخفیف در بیمه های ذکر شده به میزان : تخفیف 20 درصدی در بدنه اتومبیل ، تخفیف 10 درصدی در بیمه سفرهای خارجی ، بیمه آتش سوزی در مراکز صنعتی با تخفیف 15 درصد ، بیمه آتش سوزی منازل مسکونی با تخفیف 30 درصد ، بیمه مسئولیت با تخفیف 30 درصد ، بیمه باربری با تخفیف 30 درصد ، بیمه مهندسی با تخفیف 25 درصد ، بیمه حوادث با تخفیف 15 درصد و در نهایت بیمه عمر با تخفیف 10 درصدی نیز ارائه خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این فرصت باقی مانده می توانید به نمایندگی ها و شعب مختلف این شرکت بیمه ای در سرتاسر کشور مراجعه فرمایید تا از مزایای بیمه های مختلف برخوردار شوید و بعنوان پشتوانه ای برای آیندهی خود و خانواده ی خود از آنها بهره ببرید. پس فرصت استفاده از این تخفیفات بی نظیر را غنیمت بشمارید.

همچنین ببینید :  بیمه کارگری و مشکلات پیش روی کارگران ساختمانی در ایران

منبع:
http://risknews.ir