بیمه رازی یکی از معتبرترین شرکت‌های بیمه‌ای در کشور ایران محسوب می‌شود و در ایران نمایندگی‌های بسیاری دارد. نام رازی نشانگر جلب رضایت شماست و به همین مناسبت و همچنین مصادف با شروع ایام دهه فجر برای بیمه شوندگان خود تخفیف مناسبی را در نظر گرفته است. به همین دلیل خواستار حضور هموطنان عزیز  در این شرکت بیمه‌ای می‌باشد. این تخفیفات ویژه تنها از تاریخ دوازده بهمن تا بیست و دوم بهمن ماه ادامه‌دار است و در تاریخ محدودی که در نظر گرفته شده به شرح زیر می‌باشد.

تخفیف در رشته‌های بیمه‌ای:

بیمه بدنه خودرو؛
بیمه‌های آتش سوزي که شامل آتش سوزی در منازل مسکونی، انبارها، کارخانجات و سایر مراکز صنعتی؛
بیمه‌های سفرهای خارجی؛
بیمه حوادث؛
بیمه مهندسی؛
بیمه عمر؛
بیمه مسئولیت؛
و بیمه باربری

بیمه رازی

میزان تخفیف بیمه رازی

میزان تخفیف بیمه رازی در بیمه‌های ذکر شده به میزان: تخفیف 20 درصدی در بدنه اتومبیل، تخفیف 10 درصدی در بیمه سفرهای خارجی، بیمه آتش سوزی در مراکز صنعتی با تخفیف 15 درصد، بیمه آتش سوزی منازل مسکونی با تخفیف 30 درصد، بیمه مسئولیت با تخفیف 30 درصد، بیمه باربری با تخفیف 30 درصد، بیمه مهندسی با تخفیف 25 درصد، بیمه حوادث با تخفیف 15 درصد و در نهایت بیمه عمر با تخفیف 10 درصدی ارائه خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این فرصت باقی مانده می‌توانید به نمایندگی‌ها و شعب مختلف این شرکت بیمه‌ای در سرتاسر کشور مراجعه فرمایید تا از مزایای بیمه‌های مختلف برخوردار شوید و بعنوان پشتوانه‌ای برای آینده خود و خانواده خود از آنها بهره ببرید. پس فرصت استفاده از این تخفیفات بی نظیر را غنیمت شمارید.

همچنین ببینید :  Chatroulette Vs Chatrandom

منبع:
http://risknews.ir