بیمه ها مسئول کاهش هزینه‎ها برای کلیه افراد هستند، در صورتی که بیمه‎های موجود چنین شرایطی ندارند و بیشتر از مردم دریافت می‎شود.

بیمه زمانی که در هر کشوری نفوذ کرده برای این بوده که مردم هزینه‎های درمانی کمتری داشته باشد. اما متأسفانه بدهی‎های مربوط به بیمه‎ها بسیار زیاد بوده و مردم این روزها بیشترین پول را پرداخت می‎کنند. گویا قرار است تا تغییراتی در زمینه بیمه‎ها و شرایط داروها و . . رخ دهد که می‎تواند بیشترین ضرر را برای مردم داشته باشد. افرادی که درصدی از آنها بازنشسته هستند و به امید استفاده از همین بیمه‎ها زندگی را سپری کرده و امیدوار هستند. در نهایت می‎توان گفت که علاوه بر هزینه‎های زندگی باید هزینه‎های درمانی خود را نیز پرداخت نمایند.

بیمه ای که پرداختی از مردم را بیشتر می کند

در گذشته بسیاری از کارهای غیر ضروری و تخصصی حتی در افرادی که بودجه مالی خوبی هم داشته‎اند از طریق همین دفترچه‎های بیمه انجام می‎گرفت، در حالی که امروزه به این نتیجه رسیده‎اند که درصد زیادی از آنها ضروریتی نداشته و باید به صورت آزاد محاسبه می‎شد. در حقیقت امروزه داشتن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی هم معنایی ندارد و می‎توان چنین اظهار کرد که پرداخت از جیب با سرعت بیشتری کار شما و در نهایت درمان شما را جلو می‎اندازد.

بیمه ای که پرداختی از مردم را بیشتر می کند

در حال حاضر زمانی که به مراکز درمانی و بخصوص مطب پزشکان مراجعه می‎کنید در اکثریت موارد قراردادی با بیمه تأمین اجتماعی ندارند، زیرا این بیمه مطالبات آنها را با دیرکرد پرداخت کرده و هنوز هم درصدی از آنها را نپرداخته است. می‎توان چنین گفت که امروزه درصد کمی از پزشکان این بیمه را قبول دارند و مردم باید بیشتر به جاهای غیر از این بیمه رجوع کنند. در غیر این صورت پروسه درمانی آنها بسیار پرهزینه خواهد شد.

همچنین ببینید :  Omegle Vs Monkey Cool

بیمه ای که پرداختی از مردم را بیشتر می کند

علاوه بر آن داروهایی که قبلا بدون نسخه توانای تهیه آن را داشتید و پزشک آنها را در دفترچه بیمه شما می‎نوشت، از این پس به احتمال بسیار زیاد از محدوده بیمه‎ای حذف خواهد شد و به صورت آزاد محاسبه می‎گردد. در این شرایط دیگر هزینه‎های عادی هم در خصوص درمان و خرید داروها با سرعت فزاینده‎ای زیاد می‎شود. دلیلی که برای این اتفاق و تصمیم در نظر گرفته‎اند در خصوص نیاز نبودن مهر پزشک برای نوشتن این داروها و هدر نرفتن دفترچه بیمه خواهد بود. اگر مردم خود داروها را تهیه کنند و همچنین آنها را مصرف کنند، قطعا از این پس عوارض دارویی بیشتری گزارش خواهد شد و مقصر اصلی هم تصمیم گیرندگان در رأس هستند. هدف سلامتی مردم است که با این کار به خطر می‎افتد.

منبع:

تی نیوز