همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

در رابطه با فروش بیمه سایت های متنوعی وجود دارند اما در رابطه با بیدبرگ تفاوت های چشمگیری دیده می شود که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

بیدبرگ یکی از بزرگترین استارت آپ های موجود در زمینه بیمه خواهد بود ، همواره این استارت آپ در نظر دارد تا شرایطی را به وجود آورد که در این زمینه بتواند به اوج قله های پیروزی نیز دست یابد. در رابطه با بیدبرگ تفاوت های بزرگی دیده خواهد شد. بیدبرگ هیچ نوع وجهی را از شما دریافت نمی کند و اساس کار خود را بر پایه فروش بنا ننهاده است. این استارت آپ قصد دارد تا افرادی را برای سایت خود و فعالیت کاری خود جلب کند که دلسوزانه به فکر صنعت بیمه هستند و مقایسه ها را در این زمینه دوست دارند.

بیدبرگ و رمز موفقیت آن

برای فروش بیمه سایتهای موجود را بررسی کنید. هریک از آنها تخفیف های عجیب و غریبی را برای جلب کردن مشتری های خود در نظر گرفته اند. متأسفانه وجود تخفیف نشانه خوبی برای صداقت در کار و فعالیت های منصفانه نیست. هر شرکتی در حد توان خود تخفیفاتی را اعمال می کند اما بیشتر شدن این تخفیفات نشان از وجود کیفیت کاری پایین و سود بالا دارد. در حلی که هدف از بیمه کردن کاملا متفاوت از چنین شرایطی می باشد.

بیدبرگ به صورت کاملا متفاوت فعالیت انجام می دهد. اساس کاری آن بر پایه اطلاع رسانی و مقایسه و افزایش فرهنگ بیمه ای خواهد بود. هر نوع سؤالی که داشته باشید توسط این استارت آپ پاسخ داده خواهد شد و تمامی شبهه های شما در زمینه ی بیمه نیز به صورت کامل برطرف خواهد شد. با وجود شرایط کاری سخت تری که برای استارت آپ های جدید در نظر گرفته شده است ، اما در رابطه با بید برگ به دلیل وجود شرایط کاری متفاوت این نوع از تغییرات اعمال نشده و همواره با یک هدف بزرگ به کار خود ادامه می دهد.

همچنین ببینید :  کیفیت ساختمان و بیمه نامه ی مربوطه به چه منظوری تدوین شده است؟

بیدبرگ و رمز موفقیت آن

بید برگ با بیمه خاصی قرارداد ندارد ، برعکس سعی دارد تا تمامی نمایندگی های بیمه را در نار خود جمع کند و هر نوع اطلاعاتی را که در رابطه با آنها می داند به معرض دید عموم قرار دهد. این صداقت در کار توانسته تا بید برگ را به یکی از بزرگترین استارت آپ های بیمه ای نیز تبدیل کند که با رضایت بالای مشتری ها هم همراه خواهد بود.

امروزه استارت آپ های جدید از هدف اصلی این کار با خبر نیستند و تنها دوست دارند تا میزان سرمایه خود را افزایش دهند ، به همین دلیل خبرهای مختلفی از تخفیف های غیرواقعی و بسیار زیاد آنها منتشر شده است که همواره فریاد مردم را به دنبال داشته و نارضایتی هایی هم به دنبال آن ایجاد نموده است.

بیدبرگ و رمز موفقیت آن

صنعت بیمه به بید برگ اعتماد کامل دارند. زیرا این سایت و استارت آپ فعالیت خود را در جبه خاصی قرار نداده و همواره به تمامی بیمه ها اهمیت می دهد و برای پیشرفت آنها تلاش می کند. بید برگ دوست دارد تا صنعت بیمه را به سمتی پیش ببرد که بتواند شرایط کاری مناسبی را برای آن ایجاد نماید و همواره درصد بیشتری از مردم به بیمه اعتماد نموده و برای ادامه زندگی خود از آن بهره ببرند.

نظر شما درباره بیدبرگ و رمز موفقیت آن چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

ریسک نیوز