همین حالا تماس بگیرید 02128429963 info@bimeh.ir

معمولا هر هواپیمایی که توسط کشور ما خریداری می شود باید توسط شرکت بیمه ای بیمه شود تا در خصوص حوادث به وجود آمده ، بیمه تمامی خیارت ها را تقبل کند. پس از برجام اجازه خرید دو ایرباس به ایران داده شد. ایرباس که از بهترین هواپیماهای دنیا به حساب می آید باید تحت بیمه ی یک شرکت بیمه ای معتبر در ایران قرار گیرد. این مسئولیت خطیر را بیمه ایران برعهده گرفت. پس از بیمه شدن ایرباس ، این هواپیما پا در فرودگاه ایران گذاشت تا به هموطنان عزیز آرامش در سفر را هدیه دهد.

این هواپیما به شماره ی A330 و با یک علامت ثبت شده بر روی خود به نام EP-IJB قابل شناسایی خواهد بود. این ایرباس در اسفند امسال وارد خاک ایران شد اما هنوز پروازی توسط آن انجام نشده است ، به زودی و با اتمام مراحل بیمه ای این پروازها برقرار خواهد شد. ایران مدت ها به دنبال این هواپیما بود ، اما به دلیل برخی تحریم ها و مشکلات موجود اجازه ی خرید برای ایران وجود نداشت. به همین دلیل مجبور به استفاده از هواپیماهای قدیمی نیز بود که خوشبختانه پس از سالها این اجازه صادر شد و کشور با تحولی عظیم در حمل و نقل هوایی روبه رو شد.

ایرباس

ایرباس ورودی به کشور تنها می تواند 238 نفر را در خود جای بدهد و سفری ایمن را برای آنها تضمین کند. بیمه های انجام شده برای ایرباس عبارتند از : بیمه بدنه ، بیمه ی مسئولیت مسافران و بیمه مسئولیت شخص ثالث. هر یک از این بیمه ها برای هر هواپیمایی بسیار ضروری می باشد.همانطور که می دانید نام بیمه ایران از سالهای پیش با ما همراه است و کمتر کسی وجود دارد که با این بیمه آشنا نباشد. بر اساس بررسی های صورت گرفته به این نتیجه رسیده اند که بیمه ایران در زمینه ی هواپیمایی و برعهده گرفتن مسئولیت مسافران حتی برای سفرهای دور استانداردهای لازم را برخوردار است و هیچ خللی در کار آن وجود ندارد. این اطمینان با توجه به بررسی های صورت گرفته از نظر رضایت مشتریان هم به اثبات رسیده است. بیمه ایران در زمره ی متعهد ترین بیمه ها قرار دارد.

همچنین ببینید :  اصلاح قانون اجازه پدر برای ازدواج دختر

بیمه ایران پس از تأیید خرید این ایرباس به هر نحوی در عناوین مختلف به کمک پرداخت از مشاوره گرفته تا گواهی های لازم برای شروع به کار هواپیما و . . . اولین ایرباس در ایران در دی ماه سال جاری وارد شد اما با این یک هواپیما باز هم حمل و نقل ایران تحول جدیدی پیدا نکرده بود . با ورود دومین ایرباس در اسفند ماه سال جاری حمل و نقل هوایی در ایران جانی دوباره گرفت و با سرعت بیشتری به تغییر و تحول پرداخت. مراحل آزمایش کردن این ایرباس ها توسط بهترین مهندسان انجام شد تا برای پرواز در ایران مشکلی رخ ندهد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: